  • Vibraciona brusilica SV12SG-NS Hitachi
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
   HITACHI alati
Proizvođač: HITACHI alati
Šifra proizvoda: SV12SG-NS
Opis i namena proizvoda
  • Potpuno novi dizajn: veliki soft grip prihvati omogućavaju lakši rad
  • Snažan motor s najboljim performansama pri bruššenju u klasi
  • Najbolji rezultati s prikupljanjem prašine u klasi
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dimenzije brusne površine 110 x100 mm
  • Nazivna snaga 200 W
  • Izlazna snaga 120 W
  • Broj obrtaja u praznom hodu 14.000/min
  • Broj vibracija u praznom hodu 25.000/min
  • Prečnik kruga vibracije 1,5 mm
  • Težina 1,1 kg
spacer Obim isporuke
  • vrećica za prašinu
  • Brusni papir
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Makita B-64319 široko dleto za SDS-PLUS bušilice
cena: 1.500,00 din
 detaljnije
Metabo brzi punjač NiCd baterija C 60 12 V
Brzi punjač NiCd baterija C 60 12 V Metabo ...
cena: 4.920,00 din
 detaljnije
HSS list kružne testere za drvo 350x2,2x30mm 36z Pilana
HSS list kružne testere za drvo 350x2,2x30mm 36z PilanaHSS Pilana list cirkularne testere za sečenje drveta. Ø350x2,2x30mm 36Z; 5310-56 KV25& ...
akcija
RUBI TZ-1300 ručna mašina za sečenje pločica, 130cm
RUBI TZ-1300 ručna mašina za sečenje pločica, 130cm - proizvod na akciji cena: 171.106,00 din
140.930,00 din
akcija
Akumulatorska kružna testera-cirkular Bosch GKS 18V-57-2 GX Solo, bez baterije i punjača, 06016C1000
33.390,00 din
Bosch set 12V akumulatora - baterija 2 x GBA 12V 3,0Ah + punjač GAL 12V-40, 1600A019RD
Bosch set 12V akumulatora - baterija 2 x GBA 12V 3,0Ah + punjač GAL 12V-40, 1600A019RD - proizvod na akciji cena: 16.512,00 din
Motorni trimer za travu FZS 5002-B Fieldmann 1.95 KS
Motorni trimer za travu FZS 5002-B Fieldmann 1.95 KS - proizvod na akciji cena: 13.490,00 din
Perač pod visokim pritiskom GHP 5-55 Professional Bosch
Perač pod visokim pritiskom GHP 5-55 Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 83.747,00 din
Klešta kombinovana 1000V 03 06 200mm KNIPEX
Klešta kombinovana 1000V 03 06 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.232,00 din
Makaze za živu ogradu 61cm - valovita oštrica WINLAND
Makaze za živu ogradu 61cm - valovita oštrica WINLAND - proizvod na akciji cena: 2.834,00 din
Burgija za beton MASONRY 13.0x100x160 IRWIN
Burgija za beton MASONRY 13.0x100x160 IRWIN - proizvod na akciji cena: 271,00 din
2215 Moderni UTV X8n Bagi za decu plavi
2215 Moderni UTV X8n Bagi za decu plavi - proizvod na akciji cena: 12.463,00 din
Hikoki H65SB3 SDS-MAX Elektro-pneumatska štemarica Hitachi
Hikoki H65SB3 SDS-MAX Elektro-pneumatska štemarica Hitachi - proizvod na akciji cena: 134.988,00 din
Testera za metal-stona LC1230 MAKITA
Testera za metal-stona LC1230 MAKITA - proizvod na akciji cena: 97.490,00 din
Kabanica za kišu sa dvostrukim slojem žuta XXL
Kabanica za kišu sa dvostrukim slojem žuta XXL - proizvod na akciji cena: 1.296,00 din
Akumulatorski usisivač 18V DCL184Z Makita
Akumulatorski usisivač 18V DCL184Z Makita - proizvod na akciji cena: 16.990,00 din
Makita M3602B Glodalica za drvo 1.650W
Makita M3602B Glodalica za drvo 1.650W - proizvod na akciji cena: 30.490,00 din
FIELDMANN FVC 2003-EK Potapajuća pumpa za prljavu vodu
FIELDMANN FVC 2003-EK Potapajuća pumpa za prljavu vodu - proizvod na akciji cena: 6.371,00 din
Libela 995 VULCAN 40 cm Kapro
Libela 995 VULCAN 40 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 3.060,00 din
RUBI 60934 Akumulatorska vibro i vakum ploča 1x2.0Ah
RUBI 60934 Akumulatorska vibro i vakum ploča 1x2.0Ah - proizvod na akciji cena: 32.498,00 din
Proxxon MicroClick Moment Ključ MC 200-Multi sa nastavcima
Proxxon MicroClick Moment Ključ MC 200-Multi sa nastavcima - proizvod na akciji cena: 31.836,00 din
Black & Decker WM536 Radni sto 610 x 740 x 195 mm
Black & Decker WM536 Radni sto 610 x 740 x 195 mm - proizvod na akciji cena: 18.266,00 din