  • Vrh za lemilicu 2kom 26150202JA Dremel
Unesite Vaš E-mail:
cena: 1.340,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   DREMEL
Proizvođač: DREMEL
Šifra proizvoda: 26150202JA
Opis i namena proizvoda
  • Vrh za lemilicu 26150202JA Dremel
spacer Obim isporuke
  • 2 kom
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Dupli punjač 18V ONE+ RYOBI RC18240
RYOBI RC18240 je dvostruki punjač dizajniran za istovremeno punjenje dve 18V ONE+™ litijum-jonske baterije, pružajući efikasnost i ušt ...
cena: 11.248,00 din
 detaljnije
Organizator za odlaganje 14", 34,4 × 24,9 × 5 cm HT7G024 Hogert
 detaljnije
Bomber Stega jednoručna brza 150 mm
akcija
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.695,00 din
2.860,00 din
akcija
Mehaničarski čekić sa fiber drškom 1370T-500 500gr Beta
Mehaničarski čekić sa fiber drškom 1370T-500 500gr Beta - proizvod na akciji cena: 3.571,00 din
2.976,00 din
Akumulatorski elektro-pneumatski čekići za bušenje BITURBO sa SDS max prihvatom GBH 18V-36 C Professional Bosch
Akumulatorski elektro-pneumatski čekići za bušenje BITURBO sa SDS max prihvatom GBH 18V-36 C Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 144.026,00 din
DeWalt DCD805NT aku udarna bušilica odvijač 18V XR, 205 Nm, bez baterije, u TSTAK koferu
DeWalt DCD805NT aku udarna bušilica odvijač 18V XR, 205 Nm, bez baterije, u TSTAK koferu - proizvod na akciji cena: 29.123,00 din
Makita M9203B ekscentar brusilica 92x185mm
Makita M9203B ekscentar brusilica 92x185mm - proizvod na akciji cena: 10.590,00 din
Knipex krimp klešta za COAX, BNC i TNC konektore 97 52 10
Knipex krimp klešta za COAX, BNC i TNC konektore 97 52 10 - proizvod na akciji cena: 30.269,00 din
REMS 113340 RAS Cu 3 – 35 Rezač cevi
REMS 113340 RAS Cu 3 – 35 Rezač cevi - proizvod na akciji cena: 9.402,00 din
Black & Decker BXPW1500PE Perač pod pritiskom, 120bar
Black & Decker BXPW1500PE Perač pod pritiskom, 120bar - proizvod na akciji cena: 21.909,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 5,50mm (10kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 5,50mm (10kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 576,00 din
MAX N2345RF2BW28 BOLKOP RVS Ring ekseri za pištolje za eksere, 2,3x45mm, 10.800 komada
MAX N2345RF2BW28 BOLKOP RVS Ring ekseri za pištolje za eksere, 2,3x45mm, 10.800 komada - proizvod na akciji cena: 20.031,00 din
Proxxon Rezač sa Vrućom Žicom THERMOCUT 650
Proxxon Rezač sa Vrućom Žicom THERMOCUT 650 - proizvod na akciji cena: 12.408,00 din
Proxxon 12-delni set okasto-vilastih ključeva 6-19mm Slimline
Račna sa rotirajućom ručkom 1/4" 900/58 Beta
Račna sa rotirajućom ručkom 1/4" 900/58 Beta - proizvod na akciji cena: 10.725,00 din
Pinceta prava 145 mm 92 72 45 KNIPEX
Pinceta prava 145 mm 92 72 45 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.024,00 din
Klešta seger kriva 170 mm 46 21 A21 KNIPEX
Klešta seger kriva 170 mm 46 21 A21 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.993,00 din
Ručna pumpa za testiranje pritiska Push Rems
Ručna pumpa za testiranje pritiska Push Rems - proizvod na akciji cena: 44.789,00 din
Klešta za blankiranje 11 02 160mm KNIPEX
Klešta za blankiranje 11 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.231,00 din
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 17mm 98 04 17
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 17mm 98 04 17 - proizvod na akciji cena: 5.717,00 din
Set 2 baterije GBA 12V 3.0Ah Professional Bosch
Set 2 baterije GBA 12V 3.0Ah Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 12.539,00 din