  • YATO digitalni multimetar TRUE RMS LCD25000
Unesite Vaš E-mail:
cena: 15.597,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,400 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   YATO
Proizvođač: YATO
Šifra proizvoda: 8YT73089EC
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • AC napon: 0–750 V AC (TRUE RMS)
  • DC napon: 0–1000 V DC
  • AC struja: 0–20 A
  • DC struja: 0–20 A
  • Otpornost: 0–250 MΩ
  • Kapacitivnost: 0–99,99 mF
  • Frekvencija: 0–10 MHz
  • Temperatura (sondom): –20°C do +1000°C
  • Detekcija AC napona (NCV): Da
  • TRUE RMS: Da
  • HOLD funkcija: Da
  • MAX/MIN: Da
  • REL (relativno merenje): Da
  • Kontinuitet: Audio + svetlosna signalizacija (ispod 50 Ω)
  • Test diode: Da
  • Automatski izbor opsega: Da
  • Brzina osvežavanja (sampling rate): 3× u sekundi
  • Bar grafikon: 0–100
  • Automatsko gašenje: Posle 15 min (opciono isključivo)
  • Indikator slabe baterije: Da
  • Napajanje: 3 × 1,5 V AA baterije
  • Dimenzije: 180 × 90 × 50 mm
  • Težina: 0,26 kg
  • Materijal kućišta: ABS
  • Pozadinsko osvetljenje LCD ekrana: Da
  • Radna temperatura okoline: 0–40°C
  • Relativna vlažnost: < 75%
  • Primena: Električna merenja, industrija, servis, elektronika
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Skraćivač lanca 3.2T G80 TOHO
Skraćivač lanca 3.2T G80 TOHO
Skraćivač lanca 3.2T G80 TOHOKovani skraćivač lanca za šumu ...
cena: 1.701,00 din
 detaljnije
Produžni kabli sa prenap.zaštitom 7 utičnica 5m BEOROL
 detaljnije
Produžni kabl sa 8 utičnica 1.5m sa prekidačem COMMEL
Produžni kabl sa prekidačem Commel3500 W4 x 2.5 A4 x 16 AKabl 3G1/1.5 m ...
akcija
Bosch GLM 50-27 CG Laserski daljinomer sa zelenom tačkom domet 50m
25.080,00 din
akcija
Knipex klešta ključ 250mm 86 02 250
Knipex klešta ključ 250mm 86 02 250 - proizvod na akciji cena: 9.969,00 din
7.730,00 din
Hogert HT4M322 laser metar – 40 m, ±3 mm tačnost, merenje rastojanja, površine i zapremine
Hogert HT4M322 laser metar – 40 m, ±3 mm tačnost, merenje rastojanja, površine i zapremine - proizvod na akciji cena: 7.443,00 din
Amper klešta digitalna 1760PA/AC-DC Beta
Amper klešta digitalna 1760PA/AC-DC Beta - proizvod na akciji cena: 52.872,00 din
Knipex kose sečice izolovane 1000V VDE 180mm sa mogućnošću kačenja 70 06 180 T
Knipex kose sečice izolovane 1000V VDE 180mm sa mogućnošću kačenja 70 06 180 T - proizvod na akciji cena: 6.997,00 din
Širometar po Babou skali
Širometar po Babou skali - proizvod na akciji cena: 1.827,00 din
Klešta ključ 150 mm 86 03 150 KNIPEX
Klešta ključ 150 mm 86 03 150 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.607,00 din
Klešta papagaj 1000V 250 mm 87 26 250 KNIPEX
Klešta papagaj 1000V 250 mm 87 26 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.411,00 din
Zeger klešta kriva unutrašnja 44 21 J21 170mm KNIPEX
Zeger klešta kriva unutrašnja 44 21 J21 170mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.621,00 din
Rezervni točkić loptasti (gumeni) na vijku 50mm
Rezervni točkić loptasti (gumeni) na vijku 50mm - proizvod na akciji cena: 146,00 din
Gardena slavina kuglična 1″ – 3/4″
Gardena slavina kuglična 1″ – 3/4″ - proizvod na akciji cena: 3.221,00 din
Libela za suvu gradnju 773G Knauf 90cm Kapro
Libela za suvu gradnju 773G Knauf 90cm Kapro - proizvod na akciji cena: 5.088,00 din
Ugaona brusilica 115mm DWE4016 DeWalt
Ugaona brusilica 115mm DWE4016 DeWalt - proizvod na akciji cena: 12.725,00 din
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601743, 152 mm, 450 mm, 12, 10 mm
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601743, 152 mm, 450 mm, 12, 10 mm - proizvod na akciji cena: 30.619,00 din