Šifra proizvoda: RPD18X-220S
Opis i namena proizvoda
  • RYOBI RPD18X-220S set sadrži 18V bežičnu udarnu bušilicu bez četkica iz RYOBI ONE+™ HP serije, dizajniranu da pruži maksimalnu snagu i performanse za raznovrsne zadatke poput bušenja u drvetu, metalu i betonu, kao i za uvrtanje šrafova. Ovaj alat je savršen izbor za profesionalce i entuzijaste koji traže moćan, ali kompaktan alat sa dugotrajnim performansama.
  • Maksimalni obrtni moment 95 Nm: Osigurava dovoljno snage za najzahtevnije zadatke, uključujući bušenje u tvrdim materijalima poput betona i čelika.
  • Brza metalna stezna glava od 13 mm: Ova čvrsta stezna glava obezbeđuje sigurno i stabilno prianjanje burgija, što povećava trajnost alata i poboljšava preciznost bušenja.
  • Set uključuje: Aku. udarnu bušilicu, punjač, 2 baterije od 2,0 Ah
  • Težina pakovanja: 3,7 kg
  • Kao deo RYOBI 18V ONE+™ sistema, ovaj alat je kompatibilan sa više od 280 alata u ovoj seriji, što omogućava besprekornu fleksibilnost i štednju na baterijama, jer možete koristiti istu bateriju za različite alate iz ove serije.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Voltaža: 18 V
  • Maksimalni obrtni moment: 95 Nm
  • Maksimalni broj obrtaja: 0-500 / 0-2100 obrtaja u minuti
  • Maksimalan broj udaraca: 7500 / 31500 udaraca u minuti
  • Stezna glava: Metalna, 13 mm (½ in)
spacer Obim isporuke
  • Aku. udarnu bušilicu
  • Punjač
  • 2 baterije od 2,0 Ah
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Nasadni ključ kovani 1/2" 17mm Irimo
cena: 504,00 din
 detaljnije
Stepenasta burgija ojačana 4-20 mm Milwaukee
cena: 9.628,00 din
 detaljnije
Klemna olovna B106 DHC
Klemna olovna B106 DHC
akcija
Brusni kamen za oštrač-tocilo 175x25x32mm K60 Womax
Brusni kamen za oštrač-tocilo 175x25x32mm K60 Womax - proizvod na akciji cena: 1.175,00 din
960,00 din
akcija
DeWalt DCMPP568N Akumulatorske makaze za grane, bez baterije i punjača
16.390,00 din
Odvijač šrafciger 98 24 00 PH0x60mm 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 24 00 PH0x60mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.352,00 din
DeWalt DT1926 list za testeru za metal, 355 mm, 66 zuba
DeWalt DT1926 list za testeru za metal, 355 mm, 66 zuba - proizvod na akciji cena: 24.964,00 din
Klešta sečice kose 1000V 70 06 180mm KNIPEX
Klešta sečice kose 1000V 70 06 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.480,00 din
Hogert HT1P636 nareznice za cevi 1/2" - 2"
Hogert HT1P636 nareznice za cevi 1/2" - 2" - proizvod na akciji cena: 21.369,00 din
Akumulatorska štapna lančana testera Bosch UniversalChainPole 18 Solo
Knipex 12 85 110 SB Klešta za skidanje izolacije za optičke kablove
Makita akumulator XGT 4,0 Ah 632N72-7
Makita akumulator XGT 4,0 Ah 632N72-7 - proizvod na akciji cena: 27.390,00 din
Klešta seger kriva 130 mm 44 21 J11 KNIPEX
Klešta seger kriva 130 mm 44 21 J11 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.642,00 din
Proxxon Koordinatni Sto KT 70
Proxxon Koordinatni Sto KT 70 - proizvod na akciji cena: 13.668,00 din
Klešta seger kriva 170 mm 46 21 A21 KNIPEX
Klešta seger kriva 170 mm 46 21 A21 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.993,00 din
Pumpa za ulje-burad ručna BETA
Pumpa za ulje-burad ručna BETA - proizvod na akciji cena: 9.150,00 din
FIELDMANN FDV 201502-E Udarna bušilica SDS+ 1500W
FIELDMANN FDV 201502-E Udarna bušilica SDS+ 1500W - proizvod na akciji cena: 11.695,00 din
Fieldmann FDV 201205-E Udarna bušilica
Fieldmann FDV 201205-E Udarna bušilica - proizvod na akciji cena: 9.096,00 din
Bosch UniversalGrassCut 18V-26-500 Akumulatorski trimer za travu
Bosch Udarni odvrtač GDS 18V-750 C, 06019L9000
Bosch Udarni odvrtač GDS 18V-750 C, 06019L9000 - proizvod na akciji cena: 43.550,00 din
Proxxon 75-delni Super Sigurnosni i Specijalni Set Bitova
Proxxon 75-delni Super Sigurnosni i Specijalni Set Bitova - proizvod na akciji cena: 9.468,00 din
Black & Decker WM536 Radni sto 610 x 740 x 195 mm
Black & Decker WM536 Radni sto 610 x 740 x 195 mm - proizvod na akciji cena: 18.266,00 din