Šifra proizvoda: RID1801M
Opis i namena proizvoda
  • RYOBI RID1801M je visokoperformansni udarni odvijač dizajniran za zahtevne zadatke pričvršćivanja i otpuštanja vijaka, šrafova i vijaka za drvo. Deo je renomiranog 18V ONE+™ sistema, kompatibilnog sa preko 280 različitih alata za dom i baštu.
  • Impresivan obrtni moment od 220 Nm: Savršen za teže zadatke koje standardne bušilice ne mogu da reše.
  • Hex prihvat od 6,35 mm (1/4”): Brza i laka izmena bitova zahvaljujući steznoj glavi za brzu izmenu.
  • Okidač s promenjivom brzinom: Omogućava preciznu kontrolu brzine za različite vrste zadataka.
  • Kompaktan i lagan dizajn: Idealno za produženu upotrebu i rad u skučenim prostorima.
  • Savršeno za rad sa tvrdim materijalima, uključujući drvo i metal.
  • Brza izmena bitova osigurava nesmetan rad bez zastoja.
  • Napomena: Uređaj dolazi bez baterije i punjača!
spacer Karakteristike proizvoda
  • Voltaža: 18 V
  • Kompatibilnost: 18V ONE+™
  • Maksimalni obrtni moment: 220 Nm
  • Maksimalni broj obrtaja: 0-3200 ob/min
  • Maksimalan broj udaraca: 0-3400 ud/min
  • Težina uređaja: 1,2 kg
  • Težina pakovanja: 1,5 kg
spacer Obim isporuke
  • Isporučuje se bez baterije i punjača
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Komplet mašinskih ureznica HSS-Co 5 u čeličnom kućištu od 7 kom. Ruko
cena: 16.451,00 din
 detaljnije
Ključ viljuškasto-okasti dugi - 120/1 25mm Unior
Ključ viljuškasto-okasti dugi - 120/1 25mm Uniormaterijal: hrom-vanadijumkovan, u potpunosti poboljšan i ojačanhromiran (EN12540)polir ...
cena: 2.044,00 din
 detaljnije
Klešta sečice 180mm Supreme Modeco
akcija
Stona kružna testera 1650W LS1040 MAKITA
Stona kružna testera 1650W LS1040 MAKITA - proizvod na akciji cena: 54.990,00 din
43.990,00 din
akcija
Makaze i testera za grane metalna sa kanapom 30cm LEVIOR
Makaze i testera za grane metalna sa kanapom 30cm LEVIOR - proizvod na akciji cena: 1.642,00 din
1.559,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 5,80mm (10kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 5,80mm (10kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 720,00 din
Bosch starter set 1 x akumulator PBA 18V 2,5 Ah + punjač AL 18V-20, 1600A02625
Bosch starter set 1 x akumulator PBA 18V 2,5 Ah + punjač AL 18V-20, 1600A02625 - proizvod na akciji cena: 9.783,00 din
Burgija za beton SDS-plus 5/50/110 IRWIN
Burgija za beton SDS-plus 5/50/110 IRWIN      - proizvod na akciji cena: 211,00 din
Gardena makaze za grane EASYCUT 500
Gardena makaze za grane EASYCUT 500 - proizvod na akciji cena: 6.446,00 din
Makaze za kabl 95 16 200mm 1000V KNIPEX
Makaze za kabl 95 16 200mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 10.495,00 din
Merdevine metalne 4 + 1 gazišta
Merdevine metalne 4 + 1 gazišta - proizvod na akciji cena: 4.410,00 din
Klešta špicasta 25 01 125mm KNIPEX
Klešta špicasta 25 01 125mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.096,00 din
Rezna ploča za metal 125mmx2,5x22 Karbosan
Rezna ploča za metal 125mmx2,5x22 Karbosan - proizvod na akciji cena: 67,00 din
Testera Scorpion Black & Decker KS880EC
Testera Scorpion Black & Decker KS880EC - proizvod na akciji cena: 12.105,00 din
Wiha 45530 Set alata u koferu Basic set L električarski, 18-delni
Senco AC19306BL Kompresor za vazduh 6l 8 bar 1100W
Senco AC19306BL Kompresor za vazduh 6l 8 bar 1100W - proizvod na akciji cena: 30.134,00 din
Račna zglobna 1/4" KS TOOLS
Račna zglobna 1/4" KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 5.340,00 din
Mini ugaona libela sa magnetima 341 Kapro
Mini ugaona libela sa magnetima 341 Kapro - proizvod na akciji cena: 636,00 din
Hogert HT1R470 set ručnog alata 60 kom
Hogert HT1R470 set ručnog alata 60 kom - proizvod na akciji cena: 25.825,00 din
FIELDMANN FDUZ 79040 Baterija 20V Li-Ion 4Ah Fast Power
FIELDMANN FDUZ 79040 Baterija 20V Li-Ion 4Ah Fast Power - proizvod na akciji cena: 6.140,00 din
Ključ za poluosovine M10x800mm KS TOOLS
Ključ za poluosovine M10x800mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.860,00 din