  • Hikoki Akumulatorska vibraciona bušilica – zavrtač 18V (2×4.0Ah) DV18DE-WHZ
stara cena: 42.648
cena: 39.663,00 din
(PDV uključen)
  popust: 7%
  ušteda: 2.985 din
Proizvođač: HIKOKI
Šifra proizvoda: hDV18DE-WHZ
Opis i namena proizvoda
  • Visok obrtni moment i visoka radna brzina omogućavaju brzo obavljanje zahtevnih poslova.
  • Veoma kompaktan za optimalnu okretnost i lako rukovanje.
  • Ergonomska ručka sa mekanim hvatom za optimalnu kontrolu i udoban rad.
  • 22 podesiva podešavanja obrtnog momenta za različite primene.
  • Integrisano LED svetlo za jasan pregled radne površine.
  • Mehanički dvobrzinski mehanizam udara za najbolje performanse i zahteve.
  • Opremljena je motorom bez četkica, što je čini bržom i otpornijom na opterećenja
spacer Karakteristike proizvoda
  • Obrtni moment, maks. (tvrdo/meko) 40 / 70 Nm
  • Tip akumulatora Lithium-ion
  • Raspon zatezanja stezne glave, min./maks. 1,5 – 13 mm
  • Broj obrtaja 0 – 550 / 0 – 2.000 min-1
  • Napon akumulatora 18 V
  • Tip ćelija Litijum-jonski akumulator
  • Prečnik bušenja u drvetu, maks. 52 mm
  • Prečnik bušenja u čeliku, maks. 13 mm
  • Prečnik bušenja u cigli, maks. 13 mm
spacer Obim isporuke
  • Akumulator 2 x BSL1840M (4,0 Ah 18V)
  • Punjač (UC18YFS)
  • Plastični Hitbox kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Kutija Qbrick System ONE 200 Profi
cena: 8.580,00 din
 detaljnije
Udarni pneumatski odvijač 3/4" Composite, 2298Nm (P-IW-34)
Udarni pneumatski odvijač 3/4" Composite, 2298Nm (P-IW-34)P-IW-34 je vrhunski pneumatski udarni odvijač dizajniran za profesionalne korisnike k ...
 detaljnije
Klešta-sečice 160mm – NEO TOOLS
akcija
Burgija za beton MASONRY 13.0x100x160 IRWIN
Burgija za beton MASONRY 13.0x100x160 IRWIN - proizvod na akciji cena: 271,00 din
190,00 din
akcija
DeWalt fen za topao vazduh 18V XR DCE530
DeWalt fen za topao vazduh 18V XR DCE530 - proizvod na akciji cena: 20.568,00 din