Šifra proizvoda: ML-CD92-144
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska bušilica 14.4 V ML-CD92-144 Iskra
  • Akumulatorska bušilica, namenjena za hobi upotrebu
  • Veoma praktičan alat, olakšava sve vrste kućnih popravki
  • Sa ugrađenim LED izvorom svetlosti za rad na neosvetljenim mestima
  • Brzostezna glava omogućava laku i brzu zamenu alata
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napajanje: 14.4 V
  • Baterija: 1 x Li-ion (1.5 Ah)
  • Obrtaji: 0-700 obr/min-1 (prazan hod)
  • Stepeni podešavanja obrtaja: 21+1
  • Obrtni moment: 15 Nm
  • Stezna glava: 10 mm max. (prečnik)
  • Kapacitet bušenja: 16 mm (drvo), 6 mm (metal)
  • Masa: 1.03 kg
spacer Obim isporuke
  • baterija
  • punjač
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Klešta za bušenje rupa sa 6 zuba 558/5P 210mm UNIOR
Klešta za bušenje rupa sa 6 zuba 558/5P 210mm UNIORručke izrađene od čeličnog limaulošci izrađeni od alatnog čelika, pobolj ...
cena: 2.972,00 din
 detaljnije
Metabo BAS 318 Precision DNB, bansek-električna tracna testera, trofazna
cena: 112.320,00 din
 detaljnije
Gardena punjač za baterije i dve baterije 18V 2,5AH P4A set
Gardena punjač za baterije i dve baterije 18V 2,5AH P4A setOvaj starter set se sastoji od GARDENA brzog punjača AL 1830 CV i dve baterije od 2,5 Ah ...
akcija
Klešta sečice kose 1000V 70 06 180mm KNIPEX
Klešta sečice kose 1000V 70 06 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.480,00 din
3.720,00 din
akcija
Potezna testera – ger za metal 355mm S355MCS Evolution
Potezna testera – ger za metal 355mm S355MCS Evolution - proizvod na akciji cena: 165.600,00 din
149.040,00 din
Makaze za živu ogradu 1001565 FISKARS
Makaze za živu ogradu 1001565 FISKARS - proizvod na akciji cena: 9.028,00 din
Sečice kose za plastiku 160 mm 72 01 160 KNIPEX
Sečice kose za plastiku 160 mm 72 01 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.799,00 din
Akumulatorski usisivač Bosch UniversalVac 18 Solo; bez baterije i punjača
Zaštitna 3-slojna hiruška maska
Zaštitna 3-slojna hiruška maska - proizvod na akciji cena: 6,00 din
2,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 13,50mm (prihvat 10,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 13,50mm (prihvat 10,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 631,00 din