Šifra proizvoda: IE-CD71-144S
Opis i namena proizvoda
  • ISKRA ERO akumulatorska bušilica model IE-CD71-144S sa naponom od 14.4V predstavlja izuzetno praktičan i svestran alat namenjen za poluprofesionalnu upotrebu.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Tip Akumulatorska bušilica
  • Napajanje 14.4 V
  • Baterija 1 x Li-ion (2 Ah)
  • Punjač    Ulazni napon: 100-240 V~ (50-60 Hz), 50 W; Izlazni napon: 10.8-18 V, 1.7 A
  • Vreme punjenja    1 h
  • Obrtaji    1. brzina: 0-400 obr/min-1 (prazan hod), 2 brzina: 0-1500 obr/min-1 (prazan hod)
  • Stepeni podešavanja obrtaja 21+1
  • Obrtni moment 23 Nm
  • Stezna glava 0.8-10 mm max. (prečnik)
  • Kapacitet bušenja 22 mm (drvo), 8 mm (metal)
  • Pribor 1 x punjač za bateriju, 1 x baterija za bušilicu
  • Masa 1.13 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ulje za kosilice za travu SAE 30 - 500ml Stihl-Viking
Ulje za kosilice za travu SAE 30 - 500ml Stihl-VikingOriginalno STIHL ulje za kosačice SAE 30 ...
cena: 992,00 din
 detaljnije
Stega za stubnu bušilicu 105mm
Stega za stubnu bušilicu 105mm
cena: 2.639,00 din
 detaljnije
Set 9 kom. bitova Metabo
Set 9 kom. bitova Metabo
akcija
Knipex montažna klešta za hvatanje 200mm 28 21 200
Knipex montažna klešta za hvatanje 200mm 28 21 200 - proizvod na akciji cena: 4.799,00 din
3.720,00 din
akcija
Bosch Ravna brusilica GGS 30 LPS, 06012B5220
Bosch Ravna brusilica GGS 30 LPS, 06012B5220 - proizvod na akciji cena: 31.569,00 din
24.470,00 din
Wera Kraftform Kompakt W 2 Maintenance set, 35 komada
Wera Kraftform Kompakt W 2 Maintenance set, 35 komada - proizvod na akciji cena: 28.339,00 din
Wera 6000 Joker 4 set kombinovanih ključeva sa račnom
Wera 6000 Joker 4 set kombinovanih ključeva sa račnom - proizvod na akciji cena: 20.052,00 din
Knipex Super Knips® sečice elektroničarske 125mm 78 61 125
Knipex Super Knips® sečice elektroničarske 125mm 78 61 125 - proizvod na akciji cena: 3.540,00 din