Šifra proizvoda: 58G022-PS15
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska bušilica radi na naponu od 18 V i opremljena je Li-Ion baterijama kapaciteta 2 Ah, koje se pune za samo jedan sat. Bušilica poseduje dve brzine rada, sa maksimalnim brojem obrtaja do 1250 o/min, što omogućava prilagođavanje različitim zadacima. Stezna glava sa ključem omogućava sigurno pričvršćivanje alata, dok 19 podešavanja obrtnog momenta, plus opcija bušenja, pružaju preciznost pri radu.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Voltaža 18 V
  • Kapacitet baterije 2 Ah
  • Broj brzina 2
  • Broj obrtnih momenata 19 (plus opcija bušenja)
  • Maksimalni broj obrtaja u minuti 1250 rpm
  • Broj dioda 1
  • Tip baterije Li-Ion
  • Vreme punjenja baterije 1h
  • Napon punjenja 22 V
  • Broj baterija u kompletu 2 kom
  • Obrtaja u minuti 1250 rpm
  • Težina 7.6 kg
spacer Obim isporuke
  • Aluminijumski kofer
  • 2x baterije 58G001 2Ah Li-Ion
  • Punjač 58G002
  • 109 komada visokokvalitetnog pribora za šrafljenje i bušenje
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija HSS titan 7.5mm Levior
Burgija HSS titan 7.5mm Levior
Burgija HSS Titan 7.5mm Levior: Vrhunski Kvalitet za Precizne RezultateBurgija HSS Titan 7.5mm Levior predstavlja vrhunski alat koji će zadovoljiti i ...
cena: 132,00 din
 detaljnije
Set bitova i gedora 1/4" 26kom 2058/S26 Bahco
cena: 4.363,00 din
 detaljnije
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 15mm KS TOOLS - proizvod na akciji
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 15mm KS TOOLS
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 15mm KS TOOLS. FlankTraction profil. U skladu sa DIN 3113 / ISO 3318. Vilice 15 ° . Č ...
akcija
Knipex sečice CoBolt® 250mm 71 31 250
Knipex sečice CoBolt® 250mm 71 31 250 - proizvod na akciji cena: 8.958,00 din
6.940,00 din
akcija
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 14lit Keter
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 14lit Keter - proizvod na akciji cena: 7.719,00 din
Stega Spring 0-25mm IRWIN
Stega Spring 0-25mm IRWIN - proizvod na akciji cena: 425,00 din
Klešta papagaj 87 02 300 mm KNIPEX
Klešta papagaj 87 02 300 mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.461,00 din
Akumulatorska vibraciona bušilica-odvrtač GSR 180-Li, 2x2Ah Bosch
Ugaona brusilica 115mm 750W Beta
Ugaona brusilica 115mm 750W Beta - proizvod na akciji cena: 12.225,00 din
Klešta seger kriva specijal 125 mm 46 21 A01 KNIPEX
Klešta seger kriva specijal 125 mm 46 21 A01 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.869,00 din
Black&Decker REVDS12C Akumulatorska šlajferica, 12V
Black&Decker REVDS12C Akumulatorska šlajferica, 12V - proizvod na akciji cena: 5.325,00 din
TCT list za testeru 160/20mm MAKForce B-32091 Makita
TCT list za testeru 160/20mm MAKForce B-32091 Makita - proizvod na akciji cena: 3.540,00 din
Proxxon uredjaj za oštrenje burgija BSG 220
Proxxon uredjaj za oštrenje burgija BSG 220 - proizvod na akciji cena: 29.028,00 din
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601741, 122 mm, 450 mm, 10, 10 mm
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601741, 122 mm, 450 mm, 10, 10 mm - proizvod na akciji cena: 22.683,00 din
DeWalt DCD796NT akumulatorski udarni odvrtač Solo
DeWalt DCD796NT akumulatorski udarni odvrtač Solo - proizvod na akciji cena: 28.504,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.570,00 din
Hogert HT1P636 nareznice za cevi 1/2" - 2"
Hogert HT1P636 nareznice za cevi 1/2" - 2" - proizvod na akciji cena: 21.369,00 din
Pneumatski pištolj 3/4″ 1600Nm kratki 1928XM Beta
Pneumatski pištolj 3/4″ 1600Nm kratki 1928XM Beta - proizvod na akciji cena: 89.700,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.709,00 din
Enoitalia Euro 60 pumpa za pretakanje komine – 3 KS, prohromska konstrukcija
Klešta armiračka 280 mm 99 01 280 KNIPEX
Klešta armiračka 280 mm 99 01 280 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.127,00 din