Šifra proizvoda: EPC12BAST2
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska bušilica-odvijač 12V EPC12BAST2 Black & Decker
  • 24 stepena obrtnog momenta
  • Za savršeno uvrtanje u različitim materijalima sa različitim veličinama šrafovima
  • Slajd sa oprugom za brzo i jednostavno menjanje baterija
  • Obrnuti prekidač za dodatnu raznovrsnost
  • Promenljiva brzina - Za potpunu kontrolu dodirom prsta za sve aplikacije prilikom bušenja
spacer Karakteristike proizvoda
  • baterija 12V / 1 Ah
  • 24 stepena obrtnog momenta
  • Stezna glava do 10 mm
  • Kapacitet bušenja drvo 25 mm
  • Max obrtni moment 11 Nm
  • Smer levo-desno
spacer Obim isporuke
  • 2 baterije x 1,0 Ah
  • Kutija za alat x 1 ( 507 x 310 x 168 mm )
  • 12 nastavaka za šrafljenje
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Pumpa za baštu JGP 800 Villager
cena: 13.544,00 din
 detaljnije
Iskra motalica sa produžnim kablom 50m 1.5mm2 KR-4S-50M
Iskra motalica sa produžnim kablom 50m 1.5mm2 KR-4S-50M Iskra motalica sa produžnim kablom dužine 50m i preseka 1.5mm², model KR-4S-50M, ...
cena: 9.411,00 din
 detaljnije
T ručica klizna 1/2" Womax
T ručica klizna 1/2" Womax
T ručica klizna 1/2" Womax1/2"CRVHromirani ...
akcija
Burgija za beton SDSMAX-7 40/800/920 BOSCH
Burgija za beton SDSMAX-7 40/800/920 BOSCH - proizvod na akciji cena: 33.509,00 din
25.980,00 din
akcija
Proxxon MICRO pištolj za topao vazduh MH 550
Proxxon MICRO pištolj za topao vazduh MH 550 - proizvod na akciji cena: 6.048,00 din
5.619,00 din
Makita TCT Specialized list za testeru za drvo 165x20x48z B-33015
Račna-ručica 3/8" L200mm KS TOOLS
Račna-ručica 3/8" L200mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.200,00 din
REMS 845057 Rezni disk P
REMS 845057 Rezni disk P - proizvod na akciji cena: 23.014,00 din
Senco DURASPIN DS722-18V akumulatorski šauber za vijke 2x3.0Ah, 25-75mm
Električni alat za meko lemljenje bakarnih cevi Contact 2000 REMS
Akumulatorski usisivač DVC750LZ Makita
Akumulatorski usisivač DVC750LZ Makita - proizvod na akciji cena: 32.490,00 din
Ugaoni cevasti ključ 19mm KS TOOLS
Ugaoni cevasti ključ 19mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.860,00 din
Nasadni ključ 1/2" 11mm KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 11mm  KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 624,00 din
Ključ nasadni udarni 3/4” 6ug. L-30 YATO
Ključ nasadni udarni 3/4” 6ug. L-30 YATO - proizvod na akciji cena: 2.339,00 din
Knipex 49 21 A31 Precizna klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 210 mm
Knipex 49 21 A31 Precizna klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 210 mm - proizvod na akciji cena: 4.675,00 din
Potezna kružna testera R255SMS+ 255mm Evolution
Potezna kružna testera R255SMS+ 255mm Evolution - proizvod na akciji cena: 57.000,00 din
Set alata od 100 delova u aluminijumskom koferu 2054E-100 Beta
Električna bušilica-mešač GBM 1600 RE Bosch
Električna bušilica-mešač GBM 1600 RE Bosch - proizvod na akciji cena: 39.206,00 din
Makaze voćarske WINLAND
Makaze voćarske WINLAND - proizvod na akciji cena: 1.366,00 din
Ključ viljuškasto okasti +R 13 YATO
Ključ viljuškasto okasti +R 13 YATO - proizvod na akciji cena: 576,00 din
Klešta za šelne 115.1059 KS TOOLS
Klešta za šelne 115.1059 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 7.308,00 din
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® QuickSet 2 87 22 250
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® QuickSet 2 87 22 250 - proizvod na akciji cena: 5.893,00 din
Odvijač šrafciger 98 03 08 NASADNI 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 03 08 NASADNI 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.931,00 din