Šifra proizvoda: BDGHD18KA
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska bušilica - odvijač 18V BDGHD18KA Black & Decker
  • Dve brzine odešavanja rada
  • Neklizajući mekani rukohvat za optimalan komfor
  • Dvostepeni menjač: Za optimalno uvrtanje vijaka
  • Kompaktan i lagan za rad bez zamora
  • Pravac rotacije Desno / levo
  • Radno svetlo
  • Mekan rukohvat
  • Izbor obrtnog momenta
spacer Karakteristike proizvoda
  • Maks. brzina okretaja: 1400 o / min
  • Maks. obrtni momenta: 40 Nm
  • Postavke obrtnog momenta: 10 + 1 kom.
  • Mak. Kapacitet bušenja u drvetu: 25 mm
  • Mak. Kapacitet bušenja u čeliku: 10 mm
  • Napon baterije: 18 V Li-ion
  • Kapacitet baterije 1.5 Ah
  • Težina sa baterijom: 1,3 kg
spacer Obim isporuke
  • 1 x baterija 18 V Li-ion, 1.5 Ah
  • Punjač
  • 10 komada pribora
  • Kofer
Komentariši proizvod
5.0 od 5 zvezdica
5 zvezdica
100 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Sekira 2000gr PROFI FESTA
Sekira 2000gr PROFI FESTA
cena: 3.250,00 din
 detaljnije
Spiralna leva burgija 11.5mm DIN 338 tip N, HSS-G Ruko
Spiralna burgija 11.5mm DIN 338 tip N, HSS-G levo rezanje RukoSpiralna burgija visokih performansi napravljena od čelika za teške uslove rada. ...
cena: 3.091,00 din
 detaljnije
Mazalica 1376/6 UNIOR
Mazalica 1376/6 UNIOR
akcija
Bosch GLI 18V-800 Akumulatorska LED lampa
Bosch GLI 18V-800 Akumulatorska LED lampa - proizvod na akciji cena: 12.549,00 din
9.720,00 din
akcija
Klešta špicasta prava 160 mm 25 05 160 KNIPEX
Klešta špicasta prava 160 mm 25 05 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.169,00 din
3.230,00 din
Wiha 42086 Brzi moment ključ QuickCheck za testiranje obrtnog momenta, 2.8 Nm
Wiha 42086 Brzi moment ključ QuickCheck za testiranje obrtnog momenta, 2.8 Nm - proizvod na akciji cena: 42.326,00 din
Gardena makaze vrtne EXPERT CUT
Gardena makaze vrtne EXPERT CUT - proizvod na akciji cena: 5.936,00 din
Senco SFW09-C pneumatski pištolj za klamerice, 6-16 mm, C tip
DeWalt DWST82990-1 otvorena torba za alat TSTAK kompatibilna
Knipex šiljasta kombinovana klešta 145mm 08 21 145
Knipex šiljasta kombinovana klešta 145mm 08 21 145 - proizvod na akciji cena: 3.798,00 din
List cirkulara za drvo 260x60zx30 D-65383 Makita
List cirkulara za drvo 260x60zx30 D-65383 Makita - proizvod na akciji cena: 2.693,00 din
DeWalt DCE590N GRABO akumulatorska vakum hvataljka 18V
DeWalt DCE590N GRABO akumulatorska vakum hvataljka 18V - proizvod na akciji cena: 52.653,00 din
Električna bušilica-mešač GBM 1600 RE Bosch
Električna bušilica-mešač GBM 1600 RE Bosch - proizvod na akciji cena: 39.206,00 din
Knipex 70 06 160 T BK Bočne sečice izolovana, VDE, hromirana 160 mm
Knipex 70 06 160 T BK Bočne sečice izolovana, VDE, hromirana 160 mm - proizvod na akciji cena: 7.152,00 din
List cirkulara testera za drvo MAKBLADE 250x100zx30 B-09101 MAKITA
DeWalt DCD708D2T Akumulatorska Vibraciona Bušilica - Odvrtač 18V
DeWalt DCD708D2T Akumulatorska Vibraciona Bušilica - Odvrtač 18V - proizvod na akciji cena: 36.784,00 din
Gardena rukavice za ruže M
Gardena rukavice za ruže M - proizvod na akciji cena: 4.675,00 din
Akumulatorski pištolj za pop nitne DRV250Z Makita
Akumulatorski pištolj za pop nitne DRV250Z Makita - proizvod na akciji cena: 124.990,00 din
Proxxon Stona Brusilica TSG 250/E
Proxxon Stona Brusilica TSG 250/E - proizvod na akciji cena: 48.718,00 din
Makita M3602B Glodalica za drvo 1.650W
Makita M3602B Glodalica za drvo 1.650W - proizvod na akciji cena: 30.490,00 din
Traka za teret sa uškama 1T 3m 8150 Beta
Traka za teret sa uškama 1T 3m 8150 Beta - proizvod na akciji cena: 1.620,00 din
DeWalt DWD024 Udarna bušilica, 750W
DeWalt DWD024 Udarna bušilica, 750W - proizvod na akciji cena: 16.987,00 din