Šifra proizvoda: DF333DNX10
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska bušilica - odvijač DF333DNX10 Makita
  • Kompaktna konstrukcija uz novo reduktorsko kućište
  • Poboljšana čvrstina osovine (umanjuje podrhtavanje umetka)
  • Ugrađeno LED svetlo za rad je opremljeno funkcijama predosvetljenja i naknadnog osvetljenja
  • Prekidač za bestepenu kontrolu brzine
  • Ergonomska prednja kružna drška
  • Praktično pritisno dugme za promenu smera
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora  12 V max
  • Kapacitet akumulatora  1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
  • Tip akumulatora  Li-ion
  • Broj obrtaja - 1. brzina  0 - 450 min-1
  • Broj obrtaja - 2. brzina  0 - 1.700 min-1
  • Kapacitet stezne glave  0,8 - 10 mm
  • Maks. bušenje (čelik Ø)  10 mm
  • Maks. bušenje (drvo Ø)  21 mm
  • Izbor obrtnog momenta  20 + D
  • Najveći obrtni moment-tvrd  30 Nm
  • Najveći obrtni moment-mekan  14 Nm
  • Buka: zvučni pritisak  70 dB(A)
  • Buka: odstupanje (K)  3 dB(A)
  • Vibracije: bušenje u metalu  2,5 m/s²
  • Vibracije: odstupanje (K)  1,5 m/s²
  • Dimenzije (D x Š x V)  179 x 66 x 229 mm