Šifra proizvoda: DS18DSFL-TG
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska bušilica-odvijač u setu DS18DSFL-TG Hitachi
  • 22-pozicija obrtnog momenta
  • 2 brzine
  • Elektronska kočnica i kontrola brzine
  • Smer lijevo/desno
  • Ergonomski dizajn drške
  • Rugulacija broja obrtaja
  • Elektronska kočnica
  • Blokada vretena
  • Dvobrzinski menjač
  • Li-Ion Baterija
  • Soft grip
spacer Karakteristike proizvoda
  • Prečnik busenja u Drvo/Čelik 38 / 13 mm
  • Kapacitet vijka za drvo 6,8x50 mm
  • Broj okretaja u praznom hodu 0-450 / 0-1250/min
  • Postavke okretnog momenta 1-6 Nm
  • Maksimalni okretni moment 20/53 Nm
  • Kapacitet stezne glave 13 mm
  • Baterija Li-ion 18,0V / 1,5Ah
  • Težina 1,7 kg
  • Ukupna dužina 228 cm
spacer Obim isporuke
  • 55 delni set bitova
  • 2 kom. 1,5 Ah Lithium-ion slide baterija (BSL 1815)
  • Punjač (UC18YGSL)
  • Kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
KWB 49640864 Lanac za lančanu testeru .325 380, Profi, 08-D64, spojnica 64
cena: 4.334,00 din
 detaljnije
Umeci za popravku navoja M12 NEO TOOLS 20kom
cena: 519,00 din
 detaljnije
Pneumatska spojnica ženska 1/2 AG GUDE
Pneumatska spojnica ženska 1/2 AG GUDEPneumatska spojnica spoljni navoj ženska ...
akcija
Black & Decker A6240CS lanac za električnu testeru 40cm
Black & Decker A6240CS lanac za električnu testeru 40cm - proizvod na akciji cena: 2.508,00 din
1.940,00 din
akcija
Pneumatski pištolj 3/4″ 1600Nm kratki 1928XM Beta
Pneumatski pištolj 3/4″ 1600Nm kratki 1928XM Beta - proizvod na akciji cena: 89.700,00 din
67.272,00 din
DeWalt DCK422P3T set akumulatorskih alata 18V XR sa 3x5Ah baterije, punjačem i TSTAK koferima
DeWalt DCK422P3T set akumulatorskih alata 18V XR sa 3x5Ah baterije, punjačem i TSTAK koferima - proizvod na akciji cena: 146.544,00 din
Magnetna hvataljka teleskopska 1712TF Beta
Magnetna hvataljka teleskopska 1712TF Beta - proizvod na akciji cena: 3.330,00 din
Aluminijumski pištolj za silikon 1749A Beta
Aluminijumski pištolj za silikon 1749A Beta - proizvod na akciji cena: 6.090,00 din
Profesionalni set alata od 493 dela u kolicima sa 9 fioka 2400S-XLO9/E-XL Beta
Pneumatska ručica 3/8″ 68Nm 1922P2 Beta
Pneumatska ručica 3/8″ 68Nm 1922P2 Beta - proizvod na akciji cena: 41.550,00 din
Bosch PHO 2000 električno rende 680W, 06032A4100
Bosch PHO 2000 električno rende 680W, 06032A4100 - proizvod na akciji cena: 18.318,00 din
Rotirajuća spojka 1/4″ 1917RG Beta
Rotirajuća spojka 1/4″ 1917RG Beta - proizvod na akciji cena: 3.675,00 din
Set specijalnih nasadnih ključeva za skidanje glavčine 1/2", 6 kom. KS TOOLS
Knipex univerzalni Ergo striper L (za levoruke) 16 95 02 SB
Knipex univerzalni Ergo striper L (za levoruke) 16 95 02 SB - proizvod na akciji cena: 6.749,00 din
Potapajuća pumpa RD-WP67 550W Raider
Potapajuća pumpa RD-WP67 550W Raider - proizvod na akciji cena: 7.938,00 din
Pneumatski pištolj 1″ 2441Nm 1930LH Beta
Pneumatski pištolj 1″ 2441Nm 1930LH Beta - proizvod na akciji cena: 140.250,00 din
Hikoki Akumulatorska bušilica – zavrtač 18V (2×5.0Ah) DS18DE-WFZ
Hikoki Akumulatorska bušilica – zavrtač 18V (2×5.0Ah) DS18DE-WFZ - proizvod na akciji cena: 43.932,00 din
Rezač cevi RAS P 50-110 REMS
Rezač cevi RAS P 50-110 REMS - proizvod na akciji cena: 38.246,00 din
Turpija za drvo pravougaona L200 KS TOOLS
Turpija za drvo pravougaona L200 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.356,00 din
Akumulatorska ugaona brusilica DGA900ZK Makita
Akumulatorska ugaona brusilica DGA900ZK Makita - proizvod na akciji cena: 47.990,00 din
DeWalt DCH273NT akumulatorski elektro-pneumatski čekić SDS-plus, Solo
Knipex klešta ključ 150mm 86 05 150
Knipex klešta ključ 150mm 86 05 150 - proizvod na akciji cena: 9.783,00 din