  • Akumulatorska električna vibraciona ubodna testera 18V BJV180RFE MAKITA
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
Uputstvo za upotrebu
uputstvo za upotrebu
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: BJV180RFE
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska elektronska vibraciono ubodna testera 18V MAKITA
  • Bestepenasto regulisan broj hodova
  • Zamena lista testere bez pomoćnih alata
  • Kočnica motora i sigurnosni prekidač
  • 4 - stepeni vibracioni hod
  • LED - osvetljenje mesta secenja
  • U koferu s rezervnim akumulatorom i punjačem
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora  14,4 V
  • Kapacitet akumulatora  3,0 Ah
  • Tip akumulatora  Li-ion
  • Dužina hoda  26 mm
  • Broj hodova u minutu  0 - 2.600 min-1
  • Maks. kapacitet u drvetu  135 mm
  • Maks. kapacitet u metalu  10 mm
  • Maks. kapac. u aluminijumu  20 mm
  • Oscilatorno podešavanje  4 stages
  • Dimenzije (D x Š x V)  255 x 73 x 208 mm
  • Težina prema EPTA –i  2,7 kg
  • Mlaznica za usisivač/vreću za prašinu
spacer Obim isporuke
  • Akumulator (2x) 14.4 V / 3 Ah Li-Jon
  • Punjač za akumulator
  • Uređaj protiv pucanja materijala
  • Priključak za crevo usisivača
  • Imbus ključ
  • Plastični kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ viljuškasto-okasti, zglobni, sa čegrtaljkom 161/2 15mm UNIOR
Ključ viljuškasto-okasti, zglobni, sa čegrtaljkom 161/2 15mm UNIORmaterijal: hrom-vanadijumkovan, u potpunosti poboljšan i ojačanPred ...
cena: 3.220,00 din
 detaljnije
Mešač za boju VEM 1050 Villager
cena: 10.185,00 din
 detaljnije
Turpija za metal poluokrugla 300mm polufina - 761H1/2S Unior
Turpija za metal poluokrugla 300mm polufina - 761H1/2S Uniormaterijal: visoko legirani ugljenični čeliksve turpije imaju dvostruki - ukr&scaron ...
akcija
Akumulatorske makaze za živu ogradu EasyHedgeCut 18-45 Solo Bosch
9.960,00 din
akcija
Hikoki NR1890DCA-W9Z 18V akumulatorski pištolj za eksere, bez četkica – telo i kofer
Hikoki NR1890DCA-W9Z 18V akumulatorski pištolj za eksere, bez četkica – telo i kofer - proizvod na akciji cena: 80.988,00 din
74.716,00 din
Mini pneumatska reverzibilna račna 1921B1 Beta
Mini pneumatska reverzibilna račna 1921B1 Beta - proizvod na akciji cena: 38.850,00 din
Proxxon MICRO tračna testera MBS 240/E
Proxxon MICRO tračna testera MBS 240/E - proizvod na akciji cena: 55.572,00 din
Hikoki akumulatorska ugaona brusilica 18V 125mm G1813DE-W2Z Solo
Hikoki akumulatorska ugaona brusilica 18V 125mm G1813DE-W2Z Solo - proizvod na akciji cena: 32.988,00 din
DeWalt DCG412N akumulatorska ugaona brusilica 18V, Solo
DeWalt DCG412N akumulatorska ugaona brusilica 18V, Solo - proizvod na akciji cena: 31.594,00 din
Wera 6000/6002 Joker 6 set ključeva, 6 komada
Wera 6000/6002 Joker 6 set ključeva, 6 komada - proizvod na akciji cena: 29.546,00 din
Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-50 Bosch
Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-50 Bosch - proizvod na akciji cena: 30.382,00 din
DeWalt DCD709P2T aku udarna bušilica 18V sa 2x5Ah baterije, 65 Nm, brushless, u koferu
DeWalt DCD709P2T aku udarna bušilica 18V sa 2x5Ah baterije, 65 Nm, brushless, u koferu - proizvod na akciji cena: 44.892,00 din
Bosch Dijamantska rezna ploča Best for Concrete 2608602659, 400 x 20,00 + 25,40 x 3,2 x 12 mm
Bosch Dijamantska rezna ploča Best for Concrete 2608602659, 400 x 20,00 + 25,40 x 3,2 x 12 mm - proizvod na akciji cena: 34.314,00 din
Električni Dupli Mešač dupli za lepak, glet masu I farbu 1600W DM1600 GARDENmaster
Električni Dupli Mešač dupli za lepak, glet masu I farbu 1600W DM1600 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 16.990,00 din
Tanka dijamantska rezna ploča za pločice 125X1.4/1.0X22.23mm Womax
DeWalt DT20504 ugaoni adapter za odvijače, 1/4" HEX
DeWalt DT20504 ugaoni adapter za odvijače, 1/4" HEX - proizvod na akciji cena: 3.798,00 din
Pneumatska bušilica 10mm L218 KS TOOLS
Pneumatska bušilica 10mm L218 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 16.320,00 din
Bosch Laser. daljinomer AdvancedDistance 50C, 0603672202
Bosch Laser. daljinomer AdvancedDistance 50C, 0603672202 - proizvod na akciji cena: 14.479,00 din
DeWALT DCK1012P4T akumulatorski set mašina, 18V XR, 10 delova, TSTAK koferi
DeWALT DCK1012P4T akumulatorski set mašina, 18V XR, 10 delova, TSTAK koferi - proizvod na akciji cena: 309.590,00 din
Makaze za živu ogradu teleskopske 640-870mm LEVIOR
Makaze za živu ogradu teleskopske 640-870mm LEVIOR - proizvod na akciji cena: 2.661,00 din
Makaze za kablove 1000V 165 mm 95 16 165 KNIPEX
Makaze za kablove 1000V 165 mm 95 16 165 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.029,00 din