  • Makita DJV180ZX akumulatorska ubodna testera 18V LXT
stara cena: 24.990
cena: 19.990,00 din
(PDV uključen)
  popust: 20%
  ušteda: 5.000 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 3,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: DJV180ZX
Opis i namena proizvoda
  • Makita DJV180ZX je profesionalna akumulatorska ubodna testera iz LXT serije od 18V, konstruisana za precizno i snažno sečenje različitih materijala. Zahvaljujući 3 orbitalna podešavanja plus ravno sečenje, omogućava optimalnu kontrolu i prilagođavanje svakom zadatku – od brzog grubljeg reza do izuzetno finih i preciznih linija.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Tip proizvoda: Akumulatorska ubodna testera
  • Napon akumulatora: 18 V LXT Li-ion
  • Kompatibilni kapacitet akumulatora: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
  • Visina hoda: 26 mm
  • Broj hodova u minutu: 0 – 2.600 min⁻¹
  • Orbitalna podešavanja: 3 + ravno sečenje
  • Maks. sečenje drveta: 135 mm
  • Maks. sečenje aluminijuma: 20 mm
  • Maks. sečenje metala: 10 mm
  • Ugao sečenja: levo/desno do 45°
  • Buka: zvučni pritisak 87 dB(A)
  • Buka: zvučna snaga 95 dB(A)
  • Vibracije pri sečenju iverice: 7,0 m/s²
  • Vibracije pri sečenju metala: 3,5 m/s²
  • Dimenzije (D × Š × V): 275 × 73 × 208 mm
  • Težina: 3,0 kg
spacer Obim isporuke
  • Makita DJV180ZX akumulatorska ubodna testera
  • Mlaznica za priključivanje na usisivač
  • Isporučuje se bez baterije i punjača
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Akumulatorska ručna prskalica 6lit
cena: 6.599,00 din
 detaljnije
Uglomer sa vijkom L-200mm/r=150mm INSIZE
Uglomer sa vijkom L-200mm/r=150mm INSIZENapravljen od nerđajućeg čelika Saten hromirana skala Sa zavrtnjem ...
 detaljnije
Bosch Detektor GMS 120-27
Bosch Detektor GMS 120-27
akcija
Knipex sečice CoBolt® 160mm 71 31 160
Knipex sečice CoBolt® 160mm 71 31 160 - proizvod na akciji cena: 6.017,00 din
4.660,00 din
akcija
Senco FinishPro35BL Pneumatski pištolj za eksere, 32-63mm, 1.8 (DA)
18.640,00 din
Makaze za kablove 1000V 165 mm 95 16 165 KNIPEX
Makaze za kablove 1000V 165 mm 95 16 165 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.029,00 din
RUBI 27922 RCH-1200 RS mašina za sečenje keramike, 1200mm, sa torbom i nožićem
RUBI 27922 RCH-1200 RS mašina za sečenje keramike, 1200mm, sa torbom i nožićem - proizvod na akciji cena: 92.261,00 din
Čeona brusilica višenamenska Dremel 3000 (5 komada pribora)
Čeona brusilica višenamenska Dremel 3000 (5 komada pribora) - proizvod na akciji cena: 8.112,00 din
Merna traka čelična 30 m Modeco
Merna traka čelična 30 m Modeco - proizvod na akciji cena: 5.952,00 din
Bosch Professional 2-delni set noževa, 1600A016BM
Bosch Professional 2-delni set noževa, 1600A016BM - proizvod na akciji cena: 6.450,00 din
Klešta armiračka 280 mm 99 01 280 KNIPEX
Klešta armiračka 280 mm 99 01 280 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.127,00 din
Ugaona brusilica 115mm BEG110 Black & Decker
Ugaona brusilica 115mm BEG110 Black & Decker - proizvod na akciji cena: 6.512,00 din
Motorni Bušač Zemlje RD520X GARDENmaster
Motorni Bušač Zemlje RD520X GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 29.990,00 din
Krunasta testera Bi-metal 22mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 22mm Makita - proizvod na akciji cena: 694,00 din
DeWalt kružna testera za keramiku 110mm 1300W DWC410
DeWalt kružna testera za keramiku 110mm 1300W DWC410 - proizvod na akciji cena: 34.221,00 din
Hikoki set 2 x 36V-4Ah / 18V-8Ah UC18YSL3-WJZ Multi Volt Hitachi
Hikoki set 2 x 36V-4Ah / 18V-8Ah UC18YSL3-WJZ Multi Volt Hitachi - proizvod na akciji cena: 48.540,00 din
DeWalt DCB118 punjač baterija 18/54 V
DeWalt DCB118 punjač baterija 18/54 V - proizvod na akciji cena: 16.884,00 din
Set nasadnih ključeva za oštre vijke 4 kom. ekstra duboki KS TOOLS
Univerzalni ključ 00 11 01 Knipex
Univerzalni ključ 00 11 01 Knipex - proizvod na akciji cena: 5.026,00 din
DeWalt DCF870N akumulatorski ultra tihi hidraulični udarni odvrtač, 18V, bez baterija
DeWalt DCF870N akumulatorski ultra tihi hidraulični udarni odvrtač, 18V, bez baterija - proizvod na akciji cena: 34.118,00 din
Ubodna testera 710W RAGE7-S Evolution
Ubodna testera 710W RAGE7-S Evolution - proizvod na akciji cena: 21.488,00 din
Proxxon Ekscentar Polir Mašina WP/E 28660
Proxxon Ekscentar Polir Mašina WP/E 28660 - proizvod na akciji cena: 19.188,00 din
Knipex set izolovanih odvijača 1000V 6 delova 00 20 12 V02
Knipex set izolovanih odvijača 1000V 6 delova 00 20 12 V02 - proizvod na akciji cena: 10.692,00 din