  • Hikoki 18V set akumulatorskih alata DS18D + G1813D + DH1826DA + WH18D KC18DE-WHZ Hitachi
stara cena: 127.992
cena: 118.854,00 din
(PDV uključen)
  popust: 7%
  ušteda: 9.138 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   HIKOKI
Proizvođač: HIKOKI
Šifra proizvoda: hKC18DE-WHZ
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Tehnički podaci DS18DE
  • Obrtni moment, maks. (tvrdo/meko): 40 / 70 Nm
  • Tip akumulatora: Lithium-ion
  • Raspon zatezanja stezne glave, min./maks.: 1,5 - 13 mm
  • Broj obrtaja: 0 - 550 / 0 - 2.000 min-1
  • Napon akumulatora: 18 V
  • Težina: 1,4 kg
  • Prečnik bušenja u drvetu, maks.: 52  mm
  • Prečnik bušenja u čeliku, maks.: 13 mm
  • Iver vijak: Ø 10 x 100 mm
  • Mašinski vijak: Ø 6 mm
  • Tehnički podaci G1813DA
  • Prečnik ploče: 125 mm
  • Tip akumulatora: Lithium-ion
  • Napon: 18 V
  • Broj obrtaja: 0 - 8.000 min-1
  • Navoj vretena: M 14
  • Težina: 2,7 kg
  • Tehnički podaci DH1826DA
  • Kapacitet bušenja beton: 26 mm
  • Kapacitet bušenja čelik: 13 mm
  • Kapacitet bušenja drvo: 27 mm
  • Obrtni moment meko/tvrdo: 15 / 38 Nm
  • Prihvat stezne glave: SDS-Plus
  • Energija udarca: 3,2 J
  • Broj udaraca: 0 - 4.300 min-1
  • Težina: 3,7 kg
  • Tehnički podaci WH18DC
  • Broj udaraca: 0 - 4.000 min-1
  • Obrtni moment: 210 Nm
  • Prihvat: 6.45 mm (1/4” bit)
  • Težina: 1,6 kg
spacer Obim isporuke
  • 3 x akumulator 5,0 Ah baterije (BSL1850MA)
  • Punjač
  • Torba za alat
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Cerada zaštitna UV 5x8m/70g LEVIOR
Cerada zaštitna UV 5x8m/70g LEVIORUV zaštita, vodootporna ...
cena: 2.176,00 din
 detaljnije
Bušilica čekić 470W HR1840 SDSplus MAKITA
Bušilica čekić 470W HR1840 SDSplus MAKITA2 radna režima – rotacija, udaranje sa rotacijomKlizna spojka: bušilica se zaustavlja ...
 detaljnije
Ekseri bez glave 16mm 1000kom METABO
akcija
Akumulatorska kekserica za žlebove DPJ180Z Makita
Akumulatorska kekserica za žlebove DPJ180Z Makita - proizvod na akciji cena: 35.590,00 din
28.390,00 din
akcija
Bosch GDS 250-Li aku udarni odvrtač, Solo
Bosch GDS 250-Li aku udarni odvrtač, Solo - proizvod na akciji cena: 19.402,00 din
15.040,00 din
Bosch GLI 18V-1200 C aku led reflektor Solo
Bosch GLI 18V-1200 C aku led reflektor Solo - proizvod na akciji cena: 14.685,00 din
Zumbe set 2-50mm BETA
Zumbe set 2-50mm BETA - proizvod na akciji cena: 92.850,00 din
Rubi Rubimix-9 power Max mešač za boje i cement + kofer 2100W
Rubi Rubimix-9 power Max mešač za boje i cement + kofer 2100W - proizvod na akciji cena: 31.590,00 din
FIELDMANN FDUZ 79040 Baterija 20V Li-Ion 4Ah Fast Power
FIELDMANN FDUZ 79040 Baterija 20V Li-Ion 4Ah Fast Power - proizvod na akciji cena: 6.140,00 din
Muljača motorna sa funkcijom odvajanja peteljki ENO15 Enoitalia
Hikoki kombimovana čekić bušilica DH28PMY2-WSZ Hitachi
Hikoki kombimovana čekić bušilica DH28PMY2-WSZ Hitachi - proizvod na akciji cena: 28.188,00 din
WR36DE Akumulatorski udarni zavrtač 1/2" 36V Hitachi
WR36DE Akumulatorski udarni zavrtač 1/2" 36V Hitachi - proizvod na akciji cena: 42.288,00 din
Makaze za travu - okretne WINLAND
Makaze za travu - okretne WINLAND - proizvod na akciji cena: 2.042,00 din
Stanley ugaona brusilica 125mm 850W FMEG220K
Stanley ugaona brusilica 125mm 850W FMEG220K - proizvod na akciji cena: 9.732,00 din
Knipex 95 12 160 SB StepCut Makaze za kablove 160 mm
Knipex 95 12 160 SB StepCut Makaze za kablove 160 mm - proizvod na akciji cena: 6.192,00 din
Motorna testera 3.9 KS GMA33 PRO GARDENmaster
Motorna testera 3.9 KS GMA33 PRO GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 24.990,00 din
List cirkulara višenamenski 255mm Evolution
List cirkulara višenamenski 255mm Evolution - proizvod na akciji cena: 7.177,00 din
Makaze za lozu ravne sa oprugom LEVIOR
Makaze za lozu ravne sa oprugom LEVIOR - proizvod na akciji cena: 553,00 din
Makita list testere za drvo sa čvorovima i ekserima 185x30x40z
Benzinske makaze za živu ogradu HT7510 GARDENmaster
Benzinske makaze za živu ogradu HT7510 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 19.990,00 din
Knipex klešta kombinovana PVC 1000V VDE 180mm 98 62 01
Knipex klešta kombinovana PVC 1000V VDE 180mm 98 62 01 - proizvod na akciji cena: 3.808,00 din