  • Makita list cirkulara za metal 305X25.4/60Z
stara cena: 20.526
cena: 18.112,00 din
(PDV uključen)
  popust: 12%
  ušteda: 2.414 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: B-33439
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • prečnik 305mm
  • bušenje 25.4mm
  • širina sečenja 2.1mm
  • broj zuba 60
  • ugao zuba 0°
  • oblik zuba Specijalizovani
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Modeco sekira sa drvenom drškom 1500gr MN-64-096 Garden
cena: 4.444,00 din
 detaljnije
Radni sto sa stegama Keter
Radni sto sa stegama Keter
 detaljnije
KWB HM glodalo 31.7 za profil za glodalicu (drvo/plastika)
akcija
Ključ viljuškasti jednostrani 117/4 21mm UNIOR
Ključ viljuškasti jednostrani 117/4 21mm UNIOR - proizvod na akciji cena: 331,00 din
250,00 din
akcija
Račna sa rotirajućom ručkom 1/4" 900/58 Beta
Račna sa rotirajućom ručkom 1/4" 900/58 Beta - proizvod na akciji cena: 10.725,00 din
8.040,00 din
Hikoki akumulatorska bušilica DS12DA Hitachi
Hikoki akumulatorska bušilica DS12DA Hitachi - proizvod na akciji cena: 15.744,00 din
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 10mm 98 04 10
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 10mm 98 04 10 - proizvod na akciji cena: 5.108,00 din
REMS 171200 Sajla za čišćenje cevi fi 16x2,3m
REMS 171200 Sajla za čišćenje cevi fi 16x2,3m - proizvod na akciji cena: 11.166,00 din
Black & Decker CS1200 električni cirkular – 165mm, 1200W
Black & Decker CS1200 električni cirkular – 165mm, 1200W - proizvod na akciji cena: 13.478,00 din
Elektropneumatska bušilica - čekić GBH 5-40 DCE BOSCH
Elektropneumatska bušilica - čekić GBH 5-40 DCE BOSCH - proizvod na akciji cena: 100.166,00 din
Sečice kose ojačane polirane 200 mm 74 05 200 KNIPEX
Sečice kose ojačane polirane 200 mm 74 05 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.605,00 din
ZEN akumulatorska kosačica 40V Villager LM 4010 E
ZEN akumulatorska kosačica 40V Villager LM 4010 E - proizvod na akciji cena: 31.499,00 din
Gasna lemilica PS 135 Bernzomatic
Gasna lemilica PS 135 Bernzomatic - proizvod na akciji cena: 4.164,00 din
Elektropneumatski čekić za štemovanje HM1307C Makita
Elektropneumatski čekić za štemovanje HM1307C Makita - proizvod na akciji cena: 124.990,00 din
Sečice podesive 180 mm 73 72 180 KNIPEX
Sečice podesive 180 mm 73 72 180 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 11.331,00 din
Magnetizer BETA
Magnetizer BETA - proizvod na akciji cena: 2.505,00 din
Makita Adapter za vođicu za DHS680 (D)196953-0
Makita Adapter za vođicu za DHS680 (D)196953-0 - proizvod na akciji cena: 6.977,00 din
DeWalt DWHT10261-0 sklopivi skalper sa automatskim ubacivanjem sečiva
Brusilica ugaona 720W 125mm GA5030R Makita
Brusilica ugaona 720W 125mm GA5030R Makita - proizvod na akciji cena: 10.990,00 din
Knipex Strix klešta za skidanje izolacije 1000V VDE 180mm 13 66 180
Knipex Strix klešta za skidanje izolacije 1000V VDE 180mm 13 66 180 - proizvod na akciji cena: 9.587,00 din
Pumpa za pretakanje komine Euro 50 - 2ks Enoitalia
Pumpa za pretakanje komine Euro 50 - 2ks Enoitalia - proizvod na akciji cena: 175.014,00 din
Knipex klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 180mm 46 13 A2
Knipex klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 180mm 46 13 A2 - proizvod na akciji cena: 3.798,00 din