  • Makita TCT list testere za metal B-33467 305X25.4/78Z
stara cena: 29.582
cena: 26.101,00 din
(PDV uključen)
  popust: 12%
  ušteda: 3.481 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: B-33467
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Prečnik lista testere (Ø)305 mm
  • Unutrašnji prečnik (Ø)25,4 mm
  • Debljina lista 2,0 mm
  • Broj zuba 78
  • debljina 2,3 mm
  • Dimenzija R-5 º
  • Oblik zuba MTCG
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Metar Compact - SOLA CO 8
Metar Compact - SOLA CO 8
cena: 1.891,00 din
 detaljnije
Ključ za filter  fi65-110 BETA
Ključ za filter fi65-110 BETA
Ključ za filter  fi65-110 BETAPodesivi ključ za filtere ulja ...
 detaljnije
Akumulatorska ugaona bušilica DA332DZ Makita
akcija
Akumulatorska leđna prskalica 16 MBS AGM
Akumulatorska leđna prskalica 16 MBS AGM - proizvod na akciji cena: 5.670,00 din
4.990,00 din
akcija
Villager akumulatorska prskalica BS 7
Villager akumulatorska prskalica BS 7 - proizvod na akciji cena: 3.717,00 din
3.345,00 din
Villager Falcon 5111 T-ES samohodna motorna kosačica 3 kW, elektrostart, 4-u-1 sistem, 51 cm
Villager Falcon 5111 T-ES samohodna motorna kosačica 3 kW, elektrostart, 4-u-1 sistem, 51 cm - proizvod na akciji cena: 73.500,00 din