  • List testere 210mm za čelik EVO210-STEEL Evolution
stara cena: 11.289
cena: 10.164,00 din
(PDV uključen)
  popust: 10%
  ušteda: 1.125 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Evolution
Proizvođač: Evolution
Šifra proizvoda: EVO210-STEEL
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Prečnik testere: 210 mm
  • Broj zubaca: 50
  • Debljina: 2.4 mm
  • Prihvat: 25.4 mm
  • Maks. broj obrtaja: 3750 o/min
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Inbus ključ sa glavom 110° 10mm Beta
cena: 3.770,00 din
 detaljnije
List kružne testere Optiline Wood 254 x 30 x 2,0 mm, 40 Bosch 2608640435, 254 x 30 x 2,0 mm, 40
 detaljnije
Nasadni ključ 1/2" 15mm hromirani Womax
Veličina 8 mm 1/2"CRVHromirani  ...
akcija
Automatska maska za zavarivanje WS1000A GARDENmaster
Automatska maska za zavarivanje WS1000A GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 2.989,00 din
2.490,00 din
akcija
Burgija za beton SDSplus 5/160/100 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 5/160/100 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 241,00 din
190,00 din
Fen za vreli vazduh GHG 23-66 Bosch
Fen za vreli vazduh GHG 23-66 Bosch - proizvod na akciji cena: 25.367,00 din
Električna ugaona brusilica G23SC4-UDZ, 2400W, 230mm Hikoki
Električna ugaona brusilica G23SC4-UDZ, 2400W, 230mm Hikoki - proizvod na akciji cena: 24.408,00 din
Recipro testera sa koferom JR3051TK Makita
Recipro testera sa koferom JR3051TK Makita - proizvod na akciji cena: 25.590,00 din
Pneumatska reverzibilna ručica 1921M2 Beta
Pneumatska reverzibilna ručica 1921M2 Beta - proizvod na akciji cena: 34.382,00 din
Ranac za alat C5 Beta
Ranac za alat C5 Beta - proizvod na akciji cena: 21.600,00 din
Akumulatorski elektro-pneumatski čekići za bušenje BITURBO sa SDS max prihvatom GBH 18V-36 C Professional Bosch
Akumulatorski elektro-pneumatski čekići za bušenje BITURBO sa SDS max prihvatom GBH 18V-36 C Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 144.026,00 din