  • Hikoki akumulatorska bušilica – odvijač DV36DC-WRZ
stara cena: 80.988
cena: 76.446,00 din
(PDV uključen)
  popust: 6%
  ušteda: 4.542 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   HIKOKI
Proizvođač: HIKOKI
Šifra proizvoda: hDV36DC-WRZ
Opis i namena proizvoda
  • Veoma kompaktan uređaj
  • Najveći obrtni moment, brzinu i kontinuirani rad u svojoj klasi
  • Motor bez četkica
  • RFC funkcija
  • Stezna glava bez ključa
  • Aluminijumsko kućište zupčanika 22 pozicije
  • Podesiva neklizajuća bočna ručka podesiva u 11 pozicija
  • Softgrip indikator baterije
  • LED osvetljenje
  • Kuka za pojas
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon baterije 36 V
  • isporučeno u HSC II punjač uključen Da
  • Kapacitet baterije 2,5 Ah
  • Mak. kapacitet stezne glave 13 mm
  • Tip držača alata Cilindrični
  • Stezna glava bez ključa
spacer Obim isporuke
  • 2x (36V 2.5Ah/18V 5.0 Ah) BSL36A18
  • 1 brzi punjač
  • 1 bočna ručka
  • 1 bit 1
  • kuka za pojas
  • HITBO
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Brzostezna glava B16 13 mm GUDE
Brzostezni futer B16 13 mm GUDEKvalitetna stezna glava za brzo odvajanje, opseg stezanja 1 - 13 mm, nosač B16 ...
cena: 3.117,00 din
 detaljnije
Traka za teret sa uškama 5T 2m 8158 Beta - proizvod na akciji
Traka za teret sa uškama 5T 2m 8158 Beta
4.668,00 din
 detaljnije
YATO savijač cevi 1/4''-5/16''-3/8 YT21840
akcija
DeWalt DT1945 list za kružnu testeru 190 mm, 40 zuba
DeWalt DT1945 list za kružnu testeru 190 mm, 40 zuba - proizvod na akciji cena: 2.332,00 din