  • HIKOKI WR36DH-W2Z 36V 1/2“ Brushless MultiVolt udarni zavrtač Solo
stara cena: 40.392
cena: 37.074,00 din
(PDV uključen)
  popust: 8%
  ušteda: 3.318 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
   HIKOKI
Proizvođač: HIKOKI
Šifra proizvoda: hWR36DH-W2Z
Opis i namena proizvoda
  • Izuzetan obrtni moment: Do 380 Nm za zatezanje i do 700 Nm za otpuštanje.
  • Auto-slow: Smanjuje brzinu nakon otpuštanja vijaka kako bi se sprečilo ispadanje.
  • Ergonomski dizajn: Mekani rukohvat za udobno i sigurno rukovanje.
  • LED svetlo: Osvetljava radnu površinu za bolju preglednost.
  • Brushless motor: Produžava radni vek i smanjuje potrebu za održavanjem.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Maksimalna veličina vijka: M12 - M20
  • Maksimalna veličina vijka visoke čvrstoće: M10 - M16
  • Pogon: 12.7 mm (1/2“) kvadrat
  • Obrtni moment (zatezanje): Do 380 Nm
  • Brzina bez opterećenja:
  • Visok/srednji režim: 0-3000/min / 0-2400/min
  • Nizak/jednostruki režim: 0-1200/min / 0-1800/min
  • Brzina udaraca pod opterećenjem: Do 4100/min
  • Dužina alata: 144 mm
  • Težina: 2.0 kg (sa baterijom BSL36A18)
  • Napon baterije: 36V
spacer Obim isporuke
  • Telo alata (bez baterije i punjača)
  • Kuka za kaiš
  • Stackable kofer (sistem 2)
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Mikrometar za spoljno merenje 225mm INSIZE
Mikrometar za spoljno merenje 225mm INSIZEGradacija: metrički 0.01mm/0,0001 " DIN863 Isporučuje se sa postavljanjem standarda ( osim ...
cena: 12.812,00 din
 detaljnije
Flex ugaona brusilica L 1001 125mm
 detaljnije
Set viljuškastih ključeva 6-22mm 8kom Beta - proizvod na akciji
Set viljuškastih ključeva 6-22mm 8kom Beta
akcija
Stanley električna heftalica 2u1 STHT6-70414
Stanley električna heftalica 2u1 STHT6-70414 - proizvod na akciji cena: 8.328,00 din
7.260,00 din
akcija
Makita TCT list kružne testere za aluminijum 190mmx30(20)mmx60z D-72970
Wera Kraftform Kompakt 900 udarni odvijač sa bitovima, 19 delova
Akumulatorski odvrtač za suvu gradnju GTB 12V-11 Professional Solo Bosch
Akumulatorski odvrtač za suvu gradnju GTB 12V-11 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 19.742,00 din
Proxxon Stona Brusilica TSG 250/E
Proxxon Stona Brusilica TSG 250/E - proizvod na akciji cena: 48.718,00 din
Wera Impakt set dubokih nasadnih ključeva 11 delova 0500484100
Klešta sečice kose 70 02 180mm KNIPEX
Klešta sečice kose 70 02 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.004,00 din
Hogert HT7G150 bit set 107 komada – EVA organizator, S2 čelik, šrafcigerski nastavci
Potapajuća pumpa za prljavu vodu PF0410 Makita
Potapajuća pumpa za prljavu vodu PF0410 Makita - proizvod na akciji cena: 13.190,00 din
Einhell PXC Starter Set 2x 5,2Ah & Twincharger Kit
Einhell PXC Starter Set 2x 5,2Ah & Twincharger Kit - proizvod na akciji cena: 20.511,00 din
Makita akumulatorska bušilica - odvijač DDF489Z
Makita akumulatorska bušilica - odvijač DDF489Z - proizvod na akciji cena: 25.490,00 din
Knipex univerzalni alat za skidanje izolacije 16 80 125 SB
Knipex univerzalni alat za skidanje izolacije 16 80 125 SB - proizvod na akciji cena: 4.334,00 din
Burgija za drvo ravna 19x157mm Irwin
Burgija za drvo ravna 19x157mm Irwin     - proizvod na akciji cena: 263,00 din
Wera Kraftform moment odvijač Rapidaptor, 7440 x 0.3-1.2 Nm
Wera Kraftform moment odvijač Rapidaptor, 7440 x 0.3-1.2 Nm - proizvod na akciji cena: 15.697,00 din
Set klešta 3kom 1169BM/D3 Beta
Set klešta 3kom 1169BM/D3 Beta - proizvod na akciji cena: 13.800,00 din
Električna povratna testera 1510W JR3070CT MAKITA
Električna povratna testera 1510W JR3070CT MAKITA - proizvod na akciji cena: 42.290,00 din
Vertikalni kompresor VAT 50 L Pylon Villager
Vertikalni kompresor VAT 50 L Pylon Villager - proizvod na akciji cena: 27.299,00 din
Knipex sečice CoBolt® 250mm 71 31 250
Knipex sečice CoBolt® 250mm 71 31 250 - proizvod na akciji cena: 8.958,00 din