Šifra proizvoda: BPJ180RFE
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska glodalica za žlebove-kekserica BPJ180RFE Makita
  • Anti-restart funkcija sprečava slučajno startovanje
  • Elektronski regulator napona za zaštitu od preopterećenja, sa svetlom za upozorenje
  • Kompaktna i lagana konstrukcija
  • Vrtljiva mlaznica za prašinu za lako povezivanje sa odvodom za prašinu
  • Dubina sečenja može da se postavi u 6 stepena
  • Ugaono prilagodljiv naslon sa zaustavljanjem na 0°, 45° i 90°
  • Štitnik lista može da se otvori sa steznim vijkom za laku izmenu lista
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora 18 V
  • Kapacitet akumulatora 3,0 Ah
  • Tip akumulatora Li-ion
  • Broj obrtaja 6.500 min-1
  • Maks. dubina ukopavanja 22 mm
  • Širina žljeba 4 mm
  • Prečnik lista (Ø) 100 mm
  • Dimenzije (D x Š x V) 351 x 139 x 149 mm
  • Težina prema EPTA –i 3,2 kg
  • Mlaznica za usisivač/vreću za prašinu
  • Anti - restart funkcija (NVR prekidač)
spacer Obim isporuke
  • Kesa za prašinu 123150-5
  • Plastični kofer 141533-7
  • Akumulator 194204-5 (2x)
  • Punjač za akumulator 195584-2
  • Štitnik 415579-2
  • Nasadni ključ sa ispustima 782401-1
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija za beton SDS+ V-plus 12/1000/950 Makita
cena: 6.164,00 din
 detaljnije
Ključ okasti CrV 20x22mm Festa
Ključ okasti CrV 20x22mm Festa
Ključ okasti CrV 20x22mm FestaVeoma kvalitetan ključ napravljeni od kovanog hrom - vanadijum čelika ...
cena: 508,00 din
 detaljnije
Brusna traka 75x457mm K120 SET 3 kom Womax
akcija
Makaze za travu 370mm okretne LEVIOR
Makaze za travu 370mm okretne LEVIOR - proizvod na akciji cena: 1.110,00 din
1.326,00 din
akcija
Makita list testere za drvo 165x20x16z B-31930
Makita list testere za drvo 165x20x16z B-31930 - proizvod na akciji cena: 2.786,00 din
2.470,00 din
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® QuickSet 2 87 22 250
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® QuickSet 2 87 22 250 - proizvod na akciji cena: 5.893,00 din
Burgija za drvo ravna 6x157mm Irwin
Burgija za drvo ravna 6x157mm Irwin     - proizvod na akciji cena: 242,00 din
Hikoki akumulatorska ugaona brusilica 36V G3613DVE-W2Z 125mm Solo
Hikoki akumulatorska ugaona brusilica 36V G3613DVE-W2Z 125mm Solo - proizvod na akciji cena: 37.428,00 din
Knipex klešta ključ 250mm 86 02 250
Knipex klešta ključ 250mm 86 02 250 - proizvod na akciji cena: 9.969,00 din
Akumulatorska lampa GLI 18V-300 Solo Bosch
Akumulatorska lampa GLI 18V-300 Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 8.855,00 din
Bosch List kružne testere Expert za laminate Bosch 2608642518 350 x 30 x 3,5 mm 108z
Bosch List kružne testere Expert za laminate Bosch 2608642518 350 x 30 x 3,5 mm 108z - proizvod na akciji cena: 20.619,00 din
Proxxon 21-delni set viljuškasto okastih ključeva 6-32mm Slimline
Električni trimer za travu ET 300 AGM
Električni trimer za travu ET 300 AGM - proizvod na akciji cena: 3.674,00 din
Prskalica 0.5L WOMAX
Prskalica 0.5L WOMAX - proizvod na akciji cena: 230,00 din
Multi klešta za električare 200 mm 1000V 13 86 200 KNIPEX
Multi klešta za električare 200 mm 1000V 13 86 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 10.000,00 din
Burgija za drvo ravna 18x157mm Irwin
Burgija za drvo ravna 18x157mm Irwin     - proizvod na akciji cena: 263,00 din
Hogert HT4M322 laser metar – 40 m, ±3 mm tačnost, merenje rastojanja, površine i zapremine
Hogert HT4M322 laser metar – 40 m, ±3 mm tačnost, merenje rastojanja, površine i zapremine - proizvod na akciji cena: 7.443,00 din
Skidač izolacije ERGO 16 95 01 SB Knipex
Skidač izolacije ERGO 16 95 01 SB Knipex - proizvod na akciji cena: 6.801,00 din
Klešta papagaj 87 01 250 mm KNIPEX
Klešta papagaj 87 01 250 mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.706,00 din
Klešta za pop nitne dvoručna NEO TOOLS 18-107
Klešta za pop nitne dvoručna NEO TOOLS 18-107 - proizvod na akciji cena: 3.184,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 1,90mm (10kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 1,90mm (10kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 176,00 din