Šifra proizvoda: LM430DWB
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska kosilica za travu LM430DWB Makita
  • Ručka sa visinskim podešavanjem, čija se visina podešava u dva stepena
  • Rotaciono sečivo u obliku 2-zubnog lista, sa reznom širinom 430 mm
  • Drške za nošenje su pogodne za transportovanje
  • Drška dizajnirana za lako guranje
  • Prilagodljiva drška, 3-nivoa
  • Velike ručke za manevrisanje
  • Podešavanje visine sečenja sa jednom polugom, sa širokim spektrom od 13 položaja, od 20 do 75 mm
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora 36 V
  • Kapacitet akumulatora 2,2 Ah
  • Tip akumulatora Li-ion
  • Kapacitet kutije za travu 50 l
  • Širina noža 43 cm
  • Podešavanje visine sečenja 13 x
  • Težina prema EPTA –i 16,9 kg
spacer Obim isporuke
  • Akumulator
  • Punjač za akumulator
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Proxxon nasadni inbus CrV ključ 1/4" - 2 mm