  • Visina košenja se podešava u 4 nivoa, u rasponu od 20 do 60 mm, što omogućava prilagođavanje različitim vrstama trave i uslovima rasta. Ovakva fleksibilnost čini Scheppach BC-MP320-X kosačicu pogodnom kako za redovno održavanje, tako i za prvo košenje nakon dužeg perioda. Rezultat je ravnomerno pokošen i estetski uređen travnjak.
  • Kosačicu pokreće bezčetkasti motor, koji obezbeđuje veću efikasnost, duži radni vek i manje habanje u odnosu na standardne motore. Ovaj tip motora omogućava i duže trajanje baterije po jednom punjenju, što je izuzetno važno kod aku kosilica za dvorište. Kao deo Scheppach IXES 20V sistema, kosačica je kompatibilna sa svim baterijama i punjačima iz iste serije, što pruža dodatnu fleksibilnost i uštedu.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Tip motora: Bezčetkasti (brushless motor)
  • Napon baterije: 20 V
  • Tip napajanja: Na bateriju (akumulatorski pogon)
  • Režim rada: Automatski
  • Širina košenja: 320 mm
  • Visina košenja: 20 – 60 mm
  • Minimalna visina košenja: 20 mm
  • Maksimalna visina košenja: 60 mm
  • Broj nivoa visine košenja: 4
  • Zapremina korpe za travu: 30 litara
  • Preporučena površina travnjaka: 250 – 300 m²
  • Dimenzije (D x Š x V): 1110 x 380 x 1010 mm
  • Neto težina: 8.5 kg
  • Bruto težina: 10.1 kg
spacer Obim isporuke
  • gratis punjač + baterija 2Ah
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ručka sa čegrtaljkom 3/8" - NEO TOOLS 08-524
cena: 2.273,00 din
 detaljnije
Inverter-aparat za zavarivanje ROGUE ES151iP ESAB
cena: 54.296,00 din
 detaljnije
DeWalt potezna kružna testera za drvo 216mm DWS773
DeWalt potezna kružna testera za drvo 216mm DWS773Klasični dizajn potezne testere je poboljšan i ažuriran za modernog korisnika. Integr ...
akcija
Rezač za cevi RAS Cu-INOX 3-16 REMS
Rezač za cevi RAS Cu-INOX 3-16 REMS - proizvod na akciji cena: 4.654,00 din
3.840,00 din
akcija
Knipex klešta za skidanje izolacije 160mm 11 05 160
Knipex klešta za skidanje izolacije 160mm 11 05 160 - proizvod na akciji cena: 4.634,00 din
3.590,00 din
Knipex 90 70 220 revolverska klešta za probijanje 220 mm
Knipex 90 70 220 revolverska klešta za probijanje 220 mm - proizvod na akciji cena: 3.179,00 din
FIELDMANN FZN 2505-E Električni trimer za ogradu
FIELDMANN FZN 2505-E Električni trimer za ogradu - proizvod na akciji cena: 8.511,00 din
Bosch dijamantska rezna ploča Standard for Universal 400x25,4 400x20x3.2x10mm
Bosch dijamantska rezna ploča Standard for Universal 400x25,4 400x20x3.2x10mm - proizvod na akciji cena: 22.714,00 din
Knipex samopodešavajuća krimp klešta za hilzne 0,08-16mm² 97 53 04
Wiha 46675 makaze za sečenje električnih kablova, 500mm²
Wiha 46675 makaze za sečenje električnih kablova, 500mm² - proizvod na akciji cena: 44.954,00 din
Krimp klešta 2.5 97 21 215 B KNIPEX
Krimp klešta 2.5 97 21 215 B KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.118,00 din
FIELDMANN FDP 200805-E Ubodna testera 800W
FIELDMANN FDP 200805-E Ubodna testera 800W - proizvod na akciji cena: 6.367,00 din