  • DeWalt DXVA00-1200E rotirajuće produžene cevi
Unesite Vaš E-mail:
cena: 8.399,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,810 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   DEWALT
Proizvođač: DEWALT
Šifra proizvoda: 087193
Opis i namena proizvoda
  • DeWalt DXVA00-1200E rotirajuće produžene cevi – Fleksibilno rešenje za teško dostupna mesta​
  • DeWalt DXVA00-1200E rotirajuće produžene cevi predstavljaju praktičan dodatak za usisivače, omogućavajući efikasno čišćenje teško dostupnih mesta. Zahvaljujući zglobu sa zakretanjem od 180° i pet pozicija zadrške, ove cevi pružaju izuzetnu fleksibilnost pri radu iznad glave ili ispod površina. Kompatibilne su sa usisivačima koji imaju creva prečnika 32 mm, 48 mm i 64 mm, a na vrhu nastavka mogu držati dodatke od 32 mm. Izrađene od izdržljivih materijala, ove produžene cevi su idealne za profesionalnu i kućnu upotrebu.​
spacer Karakteristike proizvoda
  • Kompatibilnost: Usisivači sa crevima prečnika 32 mm, 48 mm i 64 mm
  • Zglob: Zakretanje od 180° sa 5 pozicija zadrške
  • Dodatak: Mogućnost držanja dodataka od 32 mm na vrhu nastavka
  • Materijal: Izdržljiva plastika
  • Model: DXVA00-1200E
  • Težina pakovanja: 0.81 kg
spacer Obim isporuke
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Cilindrična burgija za beton-ciglu-prirodni kamen 6x100mm classic Metabo
Cilindrična burgija za beton-ciglu-prirodni kamen 6x100mm classic MetaboZa rotaciono i udarno bušenje prema DIN 8039Žleb pod uglom, direktni ...
cena: 216,00 din
 detaljnije
Držač elektroda do 200A Einhell - proizvod na akciji
Držač elektroda do 200A Einhell
790,00 din
 detaljnije
Pumpa za pretakanje BE-M 30 Rover Pompe
akcija
Dizalica lančana - flašencug 1t 8143 Beta
Dizalica lančana - flašencug 1t 8143 Beta - proizvod na akciji cena: 37.425,00 din
28.068,00 din
akcija
Klešta za šelne 115.1059 KS TOOLS
Klešta za šelne 115.1059 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 7.308,00 din
Kabanica za kišu sa dvostrukim slojem žuta M
Kabanica za kišu sa dvostrukim slojem žuta M - proizvod na akciji cena: 1.296,00 din
Proxxon ekscentar polir mašina EP/E 28680
Proxxon ekscentar polir mašina EP/E 28680 - proizvod na akciji cena: 24.180,00 din
Black&Decker električna testera 1800W 40CM CS1840
Black&Decker električna testera 1800W 40CM CS1840 - proizvod na akciji cena: 26.946,00 din
Hikoki WH36DC Akumulatorski udarni zavrtač 1/4" 36V Hitachi
Hikoki WH36DC Akumulatorski udarni zavrtač 1/4" 36V Hitachi - proizvod na akciji cena: 40.668,00 din
Ključ nasadni udarni 3/4” 6ug. L-30 YATO
Ključ nasadni udarni 3/4” 6ug. L-30 YATO - proizvod na akciji cena: 2.339,00 din
Klešta papagajke 250mm 634-250-1 Irimo
Klešta papagajke 250mm 634-250-1 Irimo - proizvod na akciji cena: 1.434,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 1,90mm (10kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 1,90mm (10kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 176,00 din
Hikoki WR36DB Akumulatorski udarni zavrtač 36V 1/2" Hitachi
Hikoki WR36DB Akumulatorski udarni zavrtač 36V 1/2" Hitachi - proizvod na akciji cena: 51.228,00 din
Usisivač za mokro/suvo usisavanje GAS 35 L AFC Bosch
Usisivač za mokro/suvo usisavanje GAS 35 L AFC Bosch - proizvod na akciji cena: 107.111,00 din
Burgija za beton SDSplus 20/1000/950 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 20/1000/950 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 6.936,00 din
Akumulatorska testera uranjajuća za drvo DSP600ZJ Makita
Akumulatorska testera uranjajuća za drvo DSP600ZJ Makita - proizvod na akciji cena: 74.490,00 din
Motorni trimer PH500X GARDENmaster
Motorni trimer PH500X GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 21.980,00 din
Set bitzeva sa ručkom 1/4" 13 kom Modeco
Set bitzeva sa ručkom 1/4" 13 kom Modeco - proizvod na akciji cena: 479,00 din
DeWALT DCD805P2T akumulatorska vibraciona bušilica odvijač 18V
DeWALT DCD805P2T akumulatorska vibraciona bušilica odvijač 18V - proizvod na akciji cena: 70.751,00 din
Bosch GSB 24-2 Vibraciona bušilica, 1.100W, L-Kofer
Bosch GSB 24-2 Vibraciona bušilica, 1.100W, L-Kofer - proizvod na akciji cena: 33.870,00 din
Makaze za kabl 95 31 280mm KNIPEX
Makaze za kabl 95 31 280mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 52.993,00 din
Knipex nož za automatska klešta za skidanje izolacije MultiStrip 12 49 21
Okasti ključ krivi 10 1000V 98 01 10 KNIPEX
Okasti ključ krivi 10 1000V 98 01 10 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.217,00 din