  • Makita adapter za crevo za usisivač 32/25mm 01600B0N
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.538,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: 01600B0N
Opis i namena proizvoda
  • Makita adapter za crevo za usisivač 25mm 01600B0N
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija M4 SDS+ 16/260/200mm Milwaukee
cena: 2.896,00 din
 detaljnije
Akumulatorska kosačica 32/36V P4A POWERMAX ACCU Gardena
 detaljnije
Hikoki akumulatorskugaona brusilica BL 18V 125mm G1813DVF-W2Z
Hikoki akumulatorskugaona brusilica BL 18V 125mm G1813DVF-W2ZUpoznajte Hikoki akumulatorsku ugaonu brusilicu, savršeni alat za sve vaše ...
akcija
Bosch Uglomer Digitalni GAM 220 Professional
Bosch Uglomer Digitalni GAM 220 Professional - proizvod na akciji cena: 29.071,00 din
22.530,00 din
akcija
Električni Dupli Mešač dupli za lepak, glet masu I farbu 1600W DM1600 GARDENmaster
Električni Dupli Mešač dupli za lepak, glet masu I farbu 1600W DM1600 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 16.990,00 din