  • DeWalt DXVA00-4300E ergonomski višenamenski nastavak sa četkom
Unesite Vaš E-mail:
cena: 4.200,00 din
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,310 kg
Proizvođač: DEWALT
Šifra proizvoda: 087196
Opis i namena proizvoda
  • DeWalt DXVA00-4300E je višenamenski nastavak za usisivač, dizajniran za efikasno uklanjanje tvrdokornih nečistoća. Opremljen je čvrstim čekinjama koje omogućavaju agitaciju površina, čime se olakšava uklanjanje ostataka. Ergonomski dizajn i optimizacija za ručnu upotrebu pružaju dodatnu kontrolu tokom čišćenja. Kompatibilan je sa usisivačima koji imaju creva prečnika 32 mm, 48 mm i 64 mm, što ga čini univerzalnim rešenjem za različite modele.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Model: DXVA00-4300E
  • Kompatibilnost: Usisivači sa crevima prečnika 32 mm, 48 mm i 64 mm
  • Dizajn: Ergonomski, optimizovan za ručnu upotrebu
  • Čekinje: Čvrste čekinje za agitaciju površina
  • Težina pakovanja: 0.31 kg
spacer Obim isporuke
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ nasadni sa TX profilom, prihvat 1/2" 192/2TX TX25 UNIOR
cena: 1.013,00 din
 detaljnije
Baza za robot kosačicu Einhell
Baza za robot kosačicu Einhell
 detaljnije
Ruko kruna sa TM za cevi univerzalna 50 mm plitka
akcija
Pneumatski pištolj 1″ 2441Nm 1930LH Beta
Pneumatski pištolj 1″ 2441Nm 1930LH Beta - proizvod na akciji cena: 140.250,00 din
105.192,00 din
akcija
Kofer za alat Masterloader 65,3L Keter
Kofer za alat Masterloader 65,3L Keter - proizvod na akciji cena: 14.271,00 din
12.390,00 din
Nivelator linijsko-tačkasti GCL 25 Professional + Stativ BS 150 BOSCH
Wera Kraftform Kompakt SH 1 set ručnog alata za vodoinstalatere 25 kom
Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-50 Bosch
Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-50 Bosch - proizvod na akciji cena: 30.382,00 din
DeWalt DCS438N Akumulatorska kružna testera, 18V 76 mm, bez baterije i punjača
DeWalt DCS438N Akumulatorska kružna testera, 18V 76 mm, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 35.718,00 din
MICRO Rezač MIC Proxxon
MICRO Rezač MIC Proxxon - proizvod na akciji cena: 14.724,00 din
Bonsek ram 300mm 1725 BETA
Bonsek ram 300mm 1725 BETA - proizvod na akciji cena: 3.434,00 din
Knipex telefonska klešta za hvatanje 160mm 29 25 160
Knipex telefonska klešta za hvatanje 160mm 29 25 160 - proizvod na akciji cena: 4.634,00 din
Bosch GSR 120 LI + GLI 12V-300, 2x2.0Ah Set akumulatorskih alata 06019G8004
Bosch GSR 120 LI + GLI 12V-300, 2x2.0Ah Set akumulatorskih alata 06019G8004 - proizvod na akciji cena: 19.938,00 din
Motorni trimer za travu FZS 5002-B Fieldmann 1.95 KS
Motorni trimer za travu FZS 5002-B Fieldmann 1.95 KS - proizvod na akciji cena: 13.490,00 din
Hikoki Električno rende P20SF Hitachi
Hikoki Električno rende P20SF Hitachi - proizvod na akciji cena: 18.168,00 din
Wera Impakt set dubokih nasadnih ključeva 11 delova 0500484100
Knipex SMD precizna pinceta zakrivljena 92 01 04
Knipex SMD precizna pinceta zakrivljena 92 01 04 - proizvod na akciji cena: 4.582,00 din
Klešta kombinovana-krimp 09 12 240 KNIPEX
Klešta kombinovana-krimp 09 12 240 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.215,00 din
Proxxon MicroClick moment ključ MC 5,1- 5 Nm, 1/4“
Proxxon MicroClick moment ključ MC 5,1- 5 Nm, 1/4“ - proizvod na akciji cena: 11.112,00 din
Komplet raznih glodala, 30 komada, prihvat 6 mm Bosch
Komplet raznih glodala, 30 komada, prihvat 6 mm Bosch - proizvod na akciji cena: 29.691,00 din
Burgija za beton MASONRY 13.0x100x160 IRWIN
Burgija za beton MASONRY 13.0x100x160 IRWIN - proizvod na akciji cena: 271,00 din
Bosch Univerzalni detektor UniversalDetect, 0603681301
Bosch Univerzalni detektor UniversalDetect, 0603681301 - proizvod na akciji cena: 13.808,00 din
FIELDMANN FDV 10252-A Akumulatorska bušilica 12V + pribor (13 delova)
FIELDMANN FDV 10252-A Akumulatorska bušilica 12V + pribor (13 delova) - proizvod na akciji cena: 7.374,00 din