  • DeWalt DXVA00-1500E sakupljač prašine – Praktično rešenje za čisto radno okruženje
Unesite Vaš E-mail:
cena: 6.299,00 din
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,420 kg
Proizvođač: DEWALT
Šifra proizvoda: 087194
Opis i namena proizvoda
  • DeWalt DXVA00-1500E je inovativni sakupljač prašine dizajniran za efikasno prikupljanje ostataka tokom bušenja i sličnih radova. Njegov levkasti dizajn omogućava maksimalno prikupljanje prašine, dok čvrst gumeni zaptivač osigurava stabilno prijanjanje uz zidove bez oštećenja površine. Koristeći usisnu snagu usisivača, ovaj sakupljač se samostalno pričvršćuje za zidove, omogućavajući rad bez upotrebe ruku. Kompatibilan je sa usisivačima koji imaju creva prečnika 32 mm, 48 mm i 64 mm, što ga čini univerzalnim dodatkom za različite modele usisivača.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Kompatibilnost: Usisivači sa crevima prečnika 32 mm, 48 mm i 64 mm
  • Dizajn: Levkasti oblik za maksimalno prikupljanje prašine
  • Zaptivač: Čvrst gumeni zaptivač za stabilno prijanjanje
  • Rad bez ruku: Koristi usisnu snagu usisivača za samostalno pričvršćivanje uz zidove
  • Materijal: Polipropilen
  • Dimenzije: Dužina 235 mm, širina 90 mm, visina 230 mm
  • Težina pakovanja: 0.42 kg
spacer Obim isporuke
  • DeWalt DXVA00-1500E sakupljač prašine
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Testera kružna sa lancem za drvo 125mm 22,23mm Modeco
Testera kružna sa lancem za drvo 125mm 22,23mm ModecoLanac visokog kvaliteta originalnog OREGON brenda povećava vek trajanja diska.Poseban položaj ...
cena: 4.328,00 din
 detaljnije
Beorol Vakuum guma aluminijumska dvostruka
 detaljnije
Senco F-18XP akumulatorski pištolj za eksere 15-55mm, 1x2.0Ah, 1.2mm (AX)
Senco F-18XP akumulatorski pištolj za eksere 15-55mm, 1x2.0Ah, 1.2mm (AX)SENCO F-18XP zabijač za eksere, sa Fusion tehnologijom, ima snagu i k ...
akcija
Makita duvalica akumulatorska 18V DAS180Z
Makita duvalica akumulatorska 18V DAS180Z - proizvod na akciji cena: 20.590,00 din
16.390,00 din
akcija
FIELDMANN FDV 200501-E Udarna bušilica 500W
FIELDMANN FDV 200501-E Udarna bušilica 500W - proizvod na akciji cena: 3.785,00 din
2.890,00 din
Krunasta testera Bi-metal 83mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 83mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.878,00 din
Knipex makaze za kablove 165mm 95 05 165
Knipex makaze za kablove 165mm 95 05 165 - proizvod na akciji cena: 3.818,00 din
Adapter za česmu 1/2" + 3/4" Rosa LEVIOR
Adapter za česmu 1/2" + 3/4" Rosa LEVIOR - proizvod na akciji cena: 108,00 din
Akumulatorski duvač GBL 18V-120 Professional Bosch
Akumulatorski duvač GBL 18V-120 Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 12.549,00 din
Proxxon Tračna Brusilica sa zakretanjem glave do 60° VP/E
Proxxon Tračna Brusilica sa zakretanjem glave do 60° VP/E - proizvod na akciji cena: 18.468,00 din
Elektro kombinovana SDS+ bušilica Z1A2-26SRE GARDENmaster
Elektro kombinovana SDS+ bušilica Z1A2-26SRE GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 8.990,00 din
FIELDMANN FZP 70105-0 akumulatorska mini testera 20V, sečivo 125 mm Solo
FIELDMANN FZP 70105-0 akumulatorska mini testera 20V, sečivo 125 mm Solo - proizvod na akciji cena: 10.721,00 din
Krunasta testera Sandflex® Bi-metal 51mm Bahco
Krunasta testera Sandflex® Bi-metal 51mm Bahco - proizvod na akciji cena: 1.525,00 din
Rezervni točkić loptasti (gumeni) na vijku 50mm
Rezervni točkić loptasti (gumeni) na vijku 50mm - proizvod na akciji cena: 146,00 din
Akumulatorske makaze za travu UM600DSAP Makita
Akumulatorske makaze za travu UM600DSAP Makita - proizvod na akciji cena: 7.790,00 din
Proxxon modelarski stoni cirkular KS 230
Proxxon modelarski stoni cirkular KS 230 - proizvod na akciji cena: 20.340,00 din
REMS 116010 klešta za cevi 1/2" 60mm – profesionalna REMS Catch S serija
REMS 116010 klešta za cevi 1/2" 60mm – profesionalna REMS Catch S serija - proizvod na akciji cena: 12.116,00 din