Šifra proizvoda: EK120UNVL
Opis i namena proizvoda
Akumulatorska krimp klešta za kablove EK120UNVL KLAUKE
  • Sečenje, presovanje i prosecanje sa samo jednim alatom;
  • Za izmenjive matrice pogledajte odeljak izmenjivi umetci serija 13;
  • Alat sa flip – top univerzalnom glavom za umetke i adaptere različite namene;
  • Optimalna pozicija centra gravitacije;
  • Elektronska kontrola i inspekcija ciklusa presovanja;
  • Test integrisanog pritiska sa optičkim i akustičnim zvukom u slučaju greške;
  • Analiza podataka preko optičkog interfejsa i USB adapterana PC računaru;
  • Automatsko vraćanje klipa u početni položaj kada je presovanje završeno;
  • Multifunkcionalni LED dioda označava kontrolu i održavanje baterije;
  • Ručno zaustavljanje u slučaju potrebe;
  • Ergonometrijski dizajn sa dve-komponente ručne regije za korišćenje jednom rukom;
  • Jedan pritisak na dugme koncipiran za lakše rukovanje;
  • Dve komponente plastično kućište i mekan-filer doprinosi osećaj bezbednosti i udobnosti;
  • LED dioda osvetljava radni prostor;
  • Ekološki efekat- za rad alata koristi se bio razgradivo ulje;
  • Visoke performanse 18 V Litijum-jonske baterije koja nudi 50% veći kapacitet i izuzetno kratko vreme punjenja;
  • Mogućnost rada pod mrežnim naponom 220V (adapter NG2).
spacer Karakteristike proizvoda
  • Sila presovanja: 108 kN
  • Opseg presovanja: 10 - 400 mm²
  • Vreme presovanja: zavisi od veličine provodnika
  • Hod klipa: 42 mm
  • Kapacitet baterije: 110 presovanja na pap. 150 mm² Cu DIN
  • Opeg sečenja: Ø 40 mm
  • Broj sečenja: zavisi od veličine
  • Opseg probijanja otvora u limu: kružno do Ø 144 mm,
  • 138x138 kvadratno
  • Baterija: 18 V, 3.0 Ah, Li-jon
  • Vreme punjenja bat.: 22 min
  • Težina uklj.bateriju: 6.3 kg
  • Radna temperatura: -20˚ C do +40˚ C
PRIMENA:
  • Oblik presovanja: šestougaono
  • Opseg presovanja: Cu 6 – 400 mm², Al 10-400 mm²
  • Opseg oblikovanja sektorskog kabla: 10 – 300 mm²
  • Opseg presovanja zareznih spojnica: 25 – 95 mm²
  • Opseg presovanja “ H “ klema: 70 – 120 mm²
  • Opeg sečenja: Ø 40 mm
  • Opseg probijanja otvora u limu: kružno do Ø 144 mm, 138x138 kvadratno
spacer Obim isporuke
Isporuka obuhvata:
  • Osnovni alat,
  • LGL1 punjač,
  • RAL2 – baterija 18 V, 3.0 Ah, Li-jon
  • Plastični kofer
Prateća oprema koja se posebno poručuje:
  • Odgovarajuću umetci i adapteri za presovanje, sečenje i probijanje otvora u limu
  • RAL2 – rezervna baterija 18 V, 3.0 Ah, Li-jon
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Pištolj za lepljenje ZD-8A 100W
cena: 767,00 din
 detaljnije
Sunđer mikrofiber dual 190x120x50mm Womax
Sunđer mikrofiber dual 190x120x50mm WomaxDve površine za precizno brisanje i čišćenje ...
cena: 428,00 din
 detaljnije
Akumulatorska udarna bušilica odvijač VLP 5120 FUSE (2BSC) Villager
akcija
Gardena makaze vrtne EXPERT CUT
Gardena makaze vrtne EXPERT CUT - proizvod na akciji cena: 5.936,00 din
3.867,00 din
akcija
Knipex 16 50 145 SB Nož za skidanje izolacije 3u1 sa funkcijom krckalice
8.020,00 din
Presa za grožđe 35L Enoitalia
Presa za grožđe 35L Enoitalia - proizvod na akciji cena: 60.858,00 din
Knipex kombinovane makaze 140mm 95 05 140
Knipex kombinovane makaze 140mm 95 05 140 - proizvod na akciji cena: 3.044,00 din
Knipex trodelni komplet klešta "Power set" 00 20 10
Knipex trodelni komplet klešta "Power set" 00 20 10 - proizvod na akciji cena: 12.064,00 din
PROXXON MICROMOT 60/EF multi alat za bušenje, glodanje, poliranje
Makita jednoručna glodalica RT0702CX2
Makita jednoručna glodalica RT0702CX2 - proizvod na akciji cena: 40.690,00 din
Nasadni ključ 1/2" 10mm duži KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 10mm duži KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 936,00 din
Burgija za beton SDSplus 14/1000/950 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 14/1000/950 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 5.424,00 din
Akumulatorska udarna bušilica-odvijač DHP482RFE Makita
Akumulatorska udarna bušilica-odvijač DHP482RFE Makita - proizvod na akciji cena: 42.990,00 din
Bosch UniversalGrind 18V-75 Akumulatorska ugaona brusilica mala 115mm
Bosch UniversalGrind 18V-75 Akumulatorska ugaona brusilica mala 115mm - proizvod na akciji cena: 15.305,00 din
Baterija ProCORE 18V 4.0 Ah Professional Bosch
Baterija ProCORE 18V 4.0 Ah Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 13.798,00 din
8-delni set viljuškastih ključeva 6-32 mm Proxxon
8-delni set viljuškastih ključeva 6-32 mm Proxxon - proizvod na akciji cena: 8.388,00 din
Proxxon set ručnog alata u koferu 47 delova
Proxxon set ručnog alata u koferu 47 delova - proizvod na akciji cena: 31.068,00 din
List cirkulara za drvo 190x40zx30 D-64967 Makita
List cirkulara za drvo 190x40zx30 D-64967 Makita - proizvod na akciji cena: 1.440,00 din
Krunasta testera Bi-metal 51mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 51mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.256,00 din