  • Akumulatorska recipro testera CRP1801DM  18V Ryobi
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Ryobi
Proizvođač: Ryobi
Šifra proizvoda: CRP1801DM
Opis i namena proizvoda
• brzo menjanje reznog lista bez alata
• elektronska, promenljiva regulacija brzine
• gumirana ručka (GripZoneTM)
spacer Karakteristike proizvoda
  • Kretanje sečiva: 22 mm
  • Prihvat reznog lista: 1/2” standard
  • Broj obrtaja pri praznom hodu: 0-3.000 o/min
  • Težina (sa akumulatorom): 2,7 kg
spacer Obim isporuke
  • Osnovna oprema (bez akumulatora i punjača):
  • 2 lista testere
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ krstasti za točkove 213/6 22mm UNIOR
Ključ krstasti za točkove 213/6 22mm UNIORmaterijal: hrom-vanadijumkovan, u potpunosti poboljšan i ojačanlakiraniizrađen prema standardu IS ...
cena: 5.787,00 din
 detaljnije
Makaze za grane MODECO
Makaze za grane MODECO
cena: 1.298,00 din
 detaljnije
Struna za trimer kockasta najlonska 2.4mm/15m Levior
Struna za trimer kockasta najlonska 2.4mm/15m LeviorLeviorova kockasta najlonska struna debljine 2,4 mm i dužine 15 metara je vaš idealni save ...
akcija
Scheppach aku udarna čekić bušilica SDS PLUS IXES C-RHD130-X
8.990,00 din
akcija
Makaze za grane 100cm 10011/A Falket
Makaze za grane 100cm 10011/A Falket - proizvod na akciji cena: 12.528,00 din
11.269,00 din
Hikoki akumulatorska bušilica bez četkica 18V DS18DD Hitachi
Hikoki akumulatorska bušilica bez četkica 18V DS18DD Hitachi - proizvod na akciji cena: 31.836,00 din