Šifra proizvoda: HS011GT201
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska ručna kružna testera HS011GT201 Makita
  • Odlične performanse u kontinuiranom najtežem radu
  • Automatska promena brzine rezanja prema opterećenju, za optimalan rad
  • Osnova od livenog magnezijuma je direktno kompatibilna sa šinom za vođenje
  • Moguća upotreba AWS sistema
  • Osnova alata je kompatibilna sa šinom za vođenje bez potrebe za korišćenjem adaptera
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora: 40 V max XGT
  • Kapacitet akumulatora: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah
  • Tip akumulatora: Li-ion
  • Broj obrtaja: 3.500 min-1
  • Prečnik lista testere (Ø): 270 mm
  • Unutrašnji prečnik (Ø): 15,88 / 30 mm
  • Širina sečenja (0°): 101 mm
  • Širina sečenja (45°): 71 mm
  • Kapacitet sečenja (60°): 51 mm
  • Dimenzije (D x Š x V): 453 x 214 x 336 mm
  • Težina EPTA (sa BL4020): 5,5 kg
spacer Obim isporuke
  • Punjač za akumulator: DC40RA
  • Akumulator: BL4050F x 2
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
YATO stega bravarska 450 80 YT64113
cena: 2.119,00 din
 detaljnije
Einhell akumulatorski pištolj za farbu TC-SY 18/60 Li-Solo
cena: 8.836,00 din
 detaljnije
Adapter 11 mm šestougaoni (za krune za mokro bušenje tvrde keramike od 32 – 83 mm) Makita
akcija
FZV 2004-E Fieldmann električni prozračivač za travu
FZV 2004-E Fieldmann električni prozračivač za travu - proizvod na akciji cena: 15.106,00 din
12.990,00 din
akcija
List testere univerzalni EVO185 Evolution
List testere univerzalni EVO185 Evolution - proizvod na akciji cena: 5.127,00 din
4.620,00 din
DeWalt aku lančana testera DCM565P1
DeWalt aku lančana testera DCM565P1 - proizvod na akciji cena: 60.136,00 din
Ručna rasklopiva kolica Villager VHF 95
Ručna rasklopiva kolica Villager VHF 95 - proizvod na akciji cena: 8.399,00 din
Stanley 1-97-475 sklopivi metalni konj za testere (par), 340 kg Maks. Kapacitet
Silk za trimer 2.4mm X 1720m (20LB) - Duo core - okrugla nit Villager
Silk za trimer 2.4mm X 1720m (20LB) - Duo core - okrugla nit Villager - proizvod na akciji cena: 17.735,00 din
Makaze i testera za grane metalna sa kanapom 30cm LEVIOR
Makaze i testera za grane metalna sa kanapom 30cm LEVIOR - proizvod na akciji cena: 1.642,00 din
Ugaona brusilica 1400W, 125mm, DWE4233 DeWalt
Ugaona brusilica 1400W, 125mm, DWE4233 DeWalt - proizvod na akciji cena: 18.937,00 din
Garnitura viljuškasto-okastih ključeva 20-27 mm (5) KS TOOLS
Nastavak krstasti (PZ), 3 kom./pakovanje - 6466C6,3 PZ 2 UNIOR
Nastavak krstasti (PZ), 3 kom./pakovanje - 6466C6,3 PZ 2 UNIOR - proizvod na akciji cena: 589,00 din
Okasti ključ 16x18mm ekstra dugi KS TOOLS
Okasti ključ 16x18mm ekstra dugi KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 3.600,00 din
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601744, 202 mm, 450 mm, 12, 10 mm
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601744, 202 mm, 450 mm, 12, 10 mm - proizvod na akciji cena: 36.295,00 din
Rotacioni laserski nivelator GRL 400H BOSCH
Rotacioni laserski nivelator GRL 400H BOSCH - proizvod na akciji cena: 98.143,00 din
Rezač cevi Cu-INOX 3-35 S REMS
Rezač cevi Cu-INOX 3-35 S REMS - proizvod na akciji cena: 12.931,00 din
Proxxon 65-delni set nasadnih ključeva sa 3/8" čegrtaljkom
Proxxon 65-delni set nasadnih ključeva sa 3/8" čegrtaljkom - proizvod na akciji cena: 16.164,00 din
Tračna brusilica Black & Decker KA88
Tračna brusilica Black & Decker KA88 - proizvod na akciji cena: 16.151,00 din
Dremel 4250 - 35 višenamenski alat sa 35 komada dodatnog pribora 175W
Dremel 4250 - 35 višenamenski alat sa 35 komada dodatnog pribora  175W - proizvod na akciji cena: 15.439,00 din
Rezač kanala u zidovima 1400W SG1251 MAKITA
Rezač kanala u zidovima 1400W SG1251 MAKITA - proizvod na akciji cena: 68.290,00 din