  • Akumulatorska SDSplus bušilica-štemarica čekić 24V/3.3Ah MAKITA AKCIJA BHR200SJE
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
Uputstvo za upotrebu
uputstvo za upotrebu
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: BHR200SJE
Opis i namena proizvoda
  • SDS-Plus kombinovani čekić Makita za bušenje/udarno bušenje i rad dletom
  • Snažan udarni mehanizam sa malo vibracija
  • Zamena četkica spolja
  • Motorna kočnica i okretanje desno/levo
  • Elektronsko upravljanje Makita alata za precizno bušenje
  • Serijska isporuka u koferu sa dva akumulatora i punjačem
spacer Karakteristike proizvoda
  • Broj obrtaja (prazan hod) 0 - 1.100 min-1
  • Broj udaraca (prazan hod) 0 - 4.700 min-1
  • Masa 4,2 kg
  • Napon akumulatora 24 V / 3,3 Ah
  • Prečnik bušenja (beton Ø) 20 mm
  • Prečnik bušenja (čelik Ø) 13 mm
  • Prečnik bušenja (drvo Ø) 27 mm
  • Snaga udarca1,7 J
spacer Obim isporuke
  • Transportni kofer 824690-
  • 2 akumulatora B2433 193739-3
  • Bočna drška komplet 134901-1
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Digitalno pomično merilo 984-6D-1 150mm Irimo
cena: 5.430,00 din
 detaljnije
Stanley STHT20371-1 testera 500mm 11TPI
Testera 500mm 11TPI STHT20371-1 StanleyTestera od 20"/500 mm, 11TPI za finu završnu obradu pogodnu za sečenje materijala kao što s ...
cena: 1.930,00 din
 detaljnije
Klešta za cevi prava 90° 480/6 1.1/2" UNIOR
akcija
Knipex klešta za sifone i konektore 250mm 81 01 250
Knipex klešta za sifone i konektore 250mm 81 01 250 - proizvod na akciji cena: 5.449,00 din
4.220,00 din
akcija
Bosch List kružne testere Top Precision Best for Wood 2608642123 400 x 30 x 4 mm 96z
Bosch List kružne testere Top Precision Best for Wood 2608642123 400 x 30 x 4 mm 96z - proizvod na akciji cena: 37.307,00 din
28.920,00 din
Knipex sečice CoBolt® savijene 200mm 71 22 200
Knipex sečice CoBolt® savijene 200mm 71 22 200 - proizvod na akciji cena: 9.835,00 din
Klešta ključ 250 mm 86 05 250 KNIPEX
Klešta ključ 250 mm 86 05 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 11.486,00 din
Rezač cevi Cu-INOX 3-28 S REMS
Rezač cevi Cu-INOX 3-28 S REMS - proizvod na akciji cena: 5.490,00 din
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove 140mm 44 13 J0
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove 140mm 44 13 J0 - proizvod na akciji cena: 3.086,00 din
Akumulatorska Ubodna univerzalna testera Bosch AdvancedCut 18 solo 06033D5100
Nasadni ključ 1/2" 10mm KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 10mm  KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 624,00 din
Makita TCT list testere za metal B-33467 305X25.4/78Z
Makita TCT list testere za metal B-33467 305X25.4/78Z - proizvod na akciji cena: 29.582,00 din
Makita M8700B Električna udarna bušilica SDS+ 710W
Makita M8700B Električna udarna bušilica SDS+ 710W - proizvod na akciji cena: 18.390,00 din
Hikoki akumulatorska lančana testera 18V CS1825DC-W4Z Solo
Hikoki akumulatorska lančana testera 18V CS1825DC-W4Z Solo - proizvod na akciji cena: 34.428,00 din
Klešta ključ 180 mm 86 05 180 KNIPEX
Klešta ključ 180 mm 86 05 180 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 9.918,00 din
Klešta vodoinstalaterska 86 03 250mm KNIPEX
Klešta vodoinstalaterska 86 03 250mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 10.145,00 din
Hikoki ugaona brusilica 125mm G13STA Hitachi
Hikoki ugaona brusilica 125mm G13STA Hitachi - proizvod na akciji cena: 6.492,00 din
Hikoki UR18DA-W4Z akumulatorski radio 18V – Bluetooth, FM/DAB+, bez baterije i punjača
Hikoki UR18DA-W4Z akumulatorski radio 18V – Bluetooth, FM/DAB+, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 16.992,00 din
Ručna radijalna presa REMS Eco-Press
Ručna radijalna presa REMS Eco-Press - proizvod na akciji cena: 36.863,00 din
Proxxon set TX nasadnih ključeva 24 kom. – profesionalni set 1/4" i 1/2"
Knipex klešta za skidanje izolacije s profilnim noževima 0.5-6.0mm² 12 21 180
DeWalt čaura za glodalicu 10mm DE6276
DeWalt čaura za glodalicu 10mm DE6276 - proizvod na akciji cena: 16.894,00 din
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 6,5mm 98 20 65 SL
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 6,5mm 98 20 65 SL - proizvod na akciji cena: 2.456,00 din