Šifra proizvoda: DV18DCL2TC
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska šrafilica 18V Li-Jon DV18DCL2TC Hitachi
  • Brzostezna glava 13mm bez ključa glava sa mehanizmom zaključavanja
  • Prečnik bušenja cigla 13mm
  • meko drvo 38mm
  • Podešavanje momenta u 22 stepena
  • Kompaktan alat dužine 234mm i tržine samo 1.6kg
  • Meki rukohvat
spacer Karakteristike proizvoda
  • Stezna glava 1.5 - 13mm bez ključa
  • Kapacitet bušenja: Cigla 13mm
  • Kapacitet bušenja: Meki čelik 13mm
  • Kapacitet bušenja: meko drvo 38mm
  • Kapacitet šrafljenja: Drvo Vint 8 x 75mm
  • Kapacitet šrafljenja: Mašinski Vint 6mm ( 1/4 " )
  • Napon baterije 18V
  • Brzina bez opterećenja: 0 - 1.500 / min .
  • Brzina bez opterećenja: 0 - 400 / min .
  • Broj udaraca 0 - 21.000 / min .
  • Broj udaraca: 0 - 5.600 / min .
  • Maksimalni obrtni moment tvrdo 55 Nm
  • Maksimalni obrtni moment meko 23 Nm
  • Ukupna dužina 234mm
  • Težina 1.6kg
spacer Obim isporuke
  • Punjač
  • Baterije 1,5 Ah / 18V
  • Kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Akumulatorska bušilica - čekić SDS+ DHR171Z Makita - proizvod na akciji
Akumulatorska bušilica - čekić SDS+ DHR171Z Makita
Akumulatorska bušilica - čekić SDS+ DHR171Z MakitaDHR171Z je 17-milimetarska akumulatorska čekić-bušilica napajana 18V Li-ion bater ...
cena: 23.790,00 din
18.990,00 din
 detaljnije
Stanley 1-92-761 kutija organizator za alat, 14 odeljaka
cena: 1.146,00 din
 detaljnije
Univerzalni ključ 00 11 01 Knipex - proizvod na akciji
Univerzalni ključ 00 11 01 Knipex
akcija
Knipex 95 05 20 SB ugaone električarske makaze 160mm
Knipex 95 05 20 SB ugaone električarske makaze 160mm - proizvod na akciji cena: 5.965,00 din