Šifra proizvoda: DS18DBEL
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska šrafilica u koferu 18V Li-Jon DS18DBEL Hitachi
spacer Karakteristike proizvoda
  • Baterija: Li-ion 18 V/ 5.0 Ah
  • Prečnik burgije drvo/čelik: 38/13 mm
  • Kapacitet vijka za drvo max.: 8.0x75 mm
  • Obrtni moment: 26/50 Nm
  • Kapacitet stezne glave: 1.5-13 mm
  • Težina: 1.9 k
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Raider Trimer za živu ogradu RD-HT07 500W 450mm 075755
cena: 5.922,00 din
 detaljnije
Raider Agregat za struju RD-GG06 2.8kW
Raider Agregat za struju RD-GG06 2.8kW je izuzetno pouzdan agregat za struju, idealan za stacionarnu upotrebu na mestima bez struje. Ovaj benzinski ge ...
cena: 42.840,00 din
 detaljnije
Set nazubljenih gleterica - BIHUI PTSJK9
akcija
Sečice CoBolt 200 mm 71 31 200 KNIPEX
Sečice CoBolt 200 mm 71 31 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.028,00 din
5.450,00 din
akcija
DeWalt DCG405P2 aku ugaona brusilica, 2x5.0Ah, T-STAK kofer
DeWalt DCG405P2 aku ugaona brusilica, 2x5.0Ah, T-STAK kofer - proizvod na akciji cena: 68.717,00 din
46.610,00 din
Makita ugaona brusilica M9511RB 850W
Makita ugaona brusilica M9511RB 850W - proizvod na akciji cena: 10.290,00 din
Klešta kombinovana 200mm KNIPEX
Klešta kombinovana 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.727,00 din
Merač pritiska u gumama analogni
Merač pritiska u gumama analogni - proizvod na akciji cena: 1.800,00 din
Traka za teret sa uškama 3T 3m 8156 Beta
Traka za teret sa uškama 3T 3m 8156 Beta - proizvod na akciji cena: 4.575,00 din
Okasti ključ 16x18mm ekstra dugi KS TOOLS
Okasti ključ 16x18mm ekstra dugi KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 3.600,00 din
Magnetna hvataljka teleskopska 1712TF Beta
Magnetna hvataljka teleskopska 1712TF Beta - proizvod na akciji cena: 3.330,00 din
Krunasta testera Bi-metal 38mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 38mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.011,00 din
Traka za teret sa uškama 5T 2m 8158 Beta
Traka za teret sa uškama 5T 2m 8158 Beta - proizvod na akciji cena: 6.225,00 din
DeWalt DCS369N Akumulatorska univerzalna testera, bez baterije i punjača
Villager Silk za trimer 2.7mm X 1240m (20LB) - Duo core - Četvrtasta nit
Villager Silk za trimer 2.7mm X 1240m (20LB) - Duo core - Četvrtasta nit - proizvod na akciji cena: 17.735,00 din
Bosch aku testera EasyChain 18V-15-7 Solo; solo bez baterije i punjača
Motalica bez creva Bomber 60m 1/2""
Motalica bez creva Bomber 60m 1/2"" - proizvod na akciji cena: 2.210,00 din
FIELDMANN FDN 4116 Kutija za alat 16.5"
FIELDMANN FDN 4116 Kutija za alat 16.5" - proizvod na akciji cena: 2.112,00 din
Hikoki Elektropneumatska bušilica DH24PH2 SDSplus Hitachi
Hikoki Elektropneumatska bušilica DH24PH2 SDSplus Hitachi - proizvod na akciji cena: 19.524,00 din
Set 2 baterije GBA 12V 2,0 Ah + punjač GAL 12V-40 Bosch
Set 2 baterije GBA 12V 2,0 Ah + punjač GAL 12V-40 Bosch - proizvod na akciji cena: 13.478,00 din
Akumulatorska ubodna testera Bosch EasySaw 18V-70 Solo; bez baterije i punjača
Akumulatorska ubodna testera Bosch EasySaw 18V-70 Solo; bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 11.383,00 din
Hamer za štemovanje-razbijanje GSH 11 E BOSCH
Hamer za štemovanje-razbijanje GSH 11 E BOSCH - proizvod na akciji cena: 100.166,00 din
Digitalni IC bezkontaktni termometar -50°C do +1000°C Beta
Digitalni IC bezkontaktni termometar -50°C do +1000°C Beta - proizvod na akciji cena: 42.000,00 din