Šifra proizvoda: DS18DBSL-WP
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska šrafilica u koferu 18V Li-Jon DS18DBSL-WP Hitachi
  • Dve brzine
  • Motor bez četkica
  • 8 stepena, elektronska kontrola obrtaja
spacer Karakteristike proizvoda
  • Baterija: 18 V
  • Jačina baterije: 5,0 Ah, Li-Ion
  • Masa: 1,6 kg
  • Broj obrtaja u praznom hodu: 0-1800 o/min
  • Max obrtni moment: 70 Nm
spacer Obim isporuke
  • Baterija 2 x 5 Ah, Li-Ion
  • Punjač
  • Ručka
  • HITBOX (plastični kofer)
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Knipex klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove kriva 300mm 46 21 A41 - proizvod na akciji
Knipex klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove kriva 300mm 46 21 A41
Knipex klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove kriva 300mm 46 21 A4146 21 A41 klešta za sigurnosne prstenove čvrste, kovane. ...
cena: 5.717,00 din
4.430,00 din
 detaljnije
Grafitne četkice par za VLP1160 Villager
cena: 350,00 din
 detaljnije
Dijamantska burgija 12mm za granit Womax
akcija
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 20,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 20,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.776,00 din
864,00 din
akcija
Struna za trimer okrugla nit 3.0 mm 276m Villager
Struna za trimer okrugla nit 3.0 mm 276m Villager - proizvod na akciji cena: 3.602,00 din
Wiha 45289 Set alata za ugradnju zidnih kutija, 23-delni
Wiha 45289 Set alata za ugradnju zidnih kutija, 23-delni - proizvod na akciji cena: 57.090,00 din
Kutija za alat konzolna 3 nivoa Canti Trio Keter
Kutija za alat konzolna 3 nivoa Canti Trio Keter - proizvod na akciji cena: 6.814,00 din
List za testeru od tvrdog metala, MAKForce, 150/20mm sa 24 zubaca Makita
Bosch Univerzalni detektor UniversalDetect, 0603681301
Bosch Univerzalni detektor UniversalDetect, 0603681301 - proizvod na akciji cena: 13.808,00 din
Makaze voćarske ALU profi Winland
Makaze voćarske ALU profi Winland - proizvod na akciji cena: 1.051,00 din
Hikoki Recipro testera CR13V2 Hitachi
Hikoki Recipro testera CR13V2 Hitachi - proizvod na akciji cena: 24.396,00 din
Fen za vreli vazduh 1800W HG6031VK Makita
Fen za vreli vazduh 1800W HG6031VK Makita - proizvod na akciji cena: 13.990,00 din
Vibraciona brusilica GSS 280 AVE Professional BOSCH
Vibraciona brusilica GSS 280 AVE Professional BOSCH - proizvod na akciji cena: 50.743,00 din
Bosch GLL 2-15 G samonivelišući laser za linije sa zelenim zrakom; 2 linije
Black&Decker udarna bušilica 850W BEH850
Black&Decker udarna bušilica 850W BEH850 - proizvod na akciji cena: 14.273,00 din
Knipex makaze za električare 155mm 95 05 155 SB
Knipex makaze za električare 155mm 95 05 155 SB - proizvod na akciji cena: 3.550,00 din