  • Akumulatorska tračna testera 18V MAKITA BPB180RFE
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
Uputstvo za upotrebu
uputstvo za upotrebu
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: BPB180RFE
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska tračna testera 18V MAKITA
  • Kompaktna i lagana konstrukcija omogućuje odličnu kontrolu i manevar mašine
  • Zaštitni odbojnici štite radni komad i mašinu od ogrebotina ili od oštećenja
  • Elektronski regulator napona za zaštitu od preopterećenja, sa svetlom za upozorenje
  • Dobro izbalansirani dizajn, akumulator postavljen iznad težišta, omogućuju tačna prava sečenja
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora  18 V
  • Kapacitet akumulatora  3,0 Ah
  • Tip akumulatora  Li-ion
  • Brzina lista  1,4 - 2,7 m/min
  • Dužina lista testere  1.140 mm
  • Širina lista testere  13 mm
  • Visina lista testere  0,5 mm
  • Kapacitet sečenje kvadratnih cevi  120 x 120 mm
  • Kapacitet sečenje kružnih cevi  120 mm
  • Dimenzije (D x Š x V)  523 x 231 x 313 mm
  • Težina prema EPTA –i  6,5 kg
spacer Obim isporuke
  • Akumulator 194204-5 (2x)
  • Punjač za akumulator
  • Imbus ključ
  • List za tračnu testeru
  • Plastični kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Vrtne makaze Classic Gardena - proizvod na akciji
Vrtne makaze Classic Gardena
cena: 2.437,00 din
2.042,00 din
 detaljnije
YATO stega stolarska 600 80 YT6406
YATO stolarska stega dimenzija 600x80 mm predstavlja pouzdan i izdržljiv alat za profesionalne stolarske i montažne radove, gde je zahtevana stabiln ...
cena: 2.268,00 din
 detaljnije
Knipex telefonska klešta za hvatanje 160mm 29 25 160 - proizvod na akciji
Knipex telefonska klešta za hvatanje 160mm 29 25 160
Knipex telefonska klešta za hvatanje 160mm 29 25 160Neophodan dijagonalni rezač za svestranu upotrebuKnipex telefonska klešta za hvatan ...
akcija
Ručna radijalna presa REMS Eco-Press
Ručna radijalna presa REMS Eco-Press - proizvod na akciji cena: 36.863,00 din
akcija
Sečice kose za plastiku 160 mm 72 01 160 KNIPEX
Sečice kose za plastiku 160 mm 72 01 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.799,00 din
FUSE akumulatorska brushless bušilica VLP 5020-2BSC 18V Villager
FUSE akumulatorska brushless bušilica VLP 5020-2BSC 18V Villager - proizvod na akciji cena: 18.899,00 din
Bosch GSR 120 LI + GLI 12V-300, 2x2.0Ah Set akumulatorskih alata 06019G8004
Bosch GSR 120 LI + GLI 12V-300, 2x2.0Ah Set akumulatorskih alata 06019G8004 - proizvod na akciji cena: 19.938,00 din
Akumulatorske makaze za orezivanje 3000T Falket
Akumulatorske makaze za orezivanje 3000T Falket - proizvod na akciji cena: 57.600,00 din
Bosch GLM 150-27 C Laserski daljinomer, 150m
Bosch GLM 150-27 C Laserski daljinomer, 150m - proizvod na akciji cena: 49.299,00 din
Robot kosačica Villager QUIX
Robot kosačica Villager QUIX - proizvod na akciji cena: 105.000,00 din
FIELDMANN FZN 4000-A Akumulatorski trimer za žbunje i travu
FIELDMANN FZN 4000-A Akumulatorski trimer za žbunje i travu - proizvod na akciji cena: 3.736,00 din
Dvostrano tocilo GBG 35-15 Professional Bosch
Dvostrano tocilo GBG 35-15 Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 23.622,00 din
Ključ podešavajući izolovani 250/1VDEDP 250mm Unior
Ključ podešavajući izolovani 250/1VDEDP 250mm Unior - proizvod na akciji cena: 5.566,00 din
Knipex makaze za kablove StepCut 160mm 95 12 160
Knipex makaze za kablove StepCut 160mm 95 12 160 - proizvod na akciji cena: 5.872,00 din
Aluminijumski pištolj za silikon 1749A Beta
Aluminijumski pištolj za silikon 1749A Beta - proizvod na akciji cena: 6.090,00 din
Akumulatorska SDS+ kombinovana bušilica-čekić DHR202Z Makita
Makita Akumulatorski zavrtač-račna DWR180Z
Makita Akumulatorski zavrtač-račna DWR180Z - proizvod na akciji cena: 21.290,00 din
Račna 3/8" L200 KS TOOLS
Račna 3/8" L200 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.680,00 din
MICRO Rezač MIC Proxxon
MICRO Rezač MIC Proxxon - proizvod na akciji cena: 14.724,00 din
Recipro testera-lisičji rep DWE305PK DeWalt
Recipro testera-lisičji rep DWE305PK DeWalt - proizvod na akciji cena: 35.583,00 din
Senco GT40i-SCP Akumulatorski gasni pištolj za eksere za beton 15-40 mm, 2x2.5 Ah
Električna ubodna testera 450W 4329 MAKITA
Električna ubodna testera 450W 4329 MAKITA - proizvod na akciji cena: 11.690,00 din
Ključevi nasadni dugi, prihvat 1/2" 190/1L12p 17mm UNIOR
Ključevi nasadni dugi, prihvat 1/2" 190/1L12p 17mm UNIOR - proizvod na akciji cena: 1.202,00 din