  • Akumulatorska ubodna testera sa laserom CJS180LM 18V Ryobi
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Ryobi
Proizvođač: Ryobi
Šifra proizvoda: CJS180LM
Opis i namena proizvoda
CJS180LM Akumulatorska ubodna testera sa laserom 18V Ryobi
  • Lasersko vođenje radi preciznog rezanja
  • 4 stanja klatnnenog mehanizma za poboljšane performanse pri rezanju
  • Brza i laka promena sečiva testere bez upotrebe alata
  • Podešavanje baze bez alata radi lakog menjanja iskošenja od 0° do 45°
  • Promenljiva brzina ubodne testere radi potpune kontrole
  • Uređaj protiv cepanja
  • Mogućnost korišćenja T i U prihvata reznog lista
  • GripZone™ prekokalupna tehnologija za veću udobnost sa velikom prednjom ručkom
spacer Karakteristike proizvoda
  • Kretanje testere: 19 mm
  • Brzina bez opterećenja: 0 - 2.100/ min
  • Maksimalna debljina reza:
  • Drvo 40 mm
  • Težina: 1,7 kg (bez akumulatora)
spacer Obim isporuke
  • 2 rezna lista, inbus ključ
  • isporučuje se bez punjača i akumulatora
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Motorni trimer PH500 GARDENmaster
cena: 16.990,00 din
 detaljnije
Pneumatska čeona brusilica sa priborom DG 25 Set METABO
cena: 10.248,00 din
 detaljnije
Perač pod visokim pritiskom K4 Premium Full Control Karcher
akcija
Hogert HT8G006 nisko profilna hidraulična dizalica, dupla pumpa, 2,5 t, max visina , 85 - 455mm
Hogert HT8G006 nisko profilna hidraulična dizalica, dupla pumpa, 2,5 t, max visina , 85 - 455mm - proizvod na akciji cena: 34.359,00 din
28.300,00 din
akcija
Silk za trimer 2.4mm X 1720m (20LB) - Duo core - okrugla nit Villager
Silk za trimer 2.4mm X 1720m (20LB) - Duo core - okrugla nit Villager - proizvod na akciji cena: 17.735,00 din
11.990,00 din
Električni alat za sečenje cevi i obaranje ivica DuoCento Rems + 3 rezna diska Cu-Inox
DeWALT DCD805P2T akumulatorska vibraciona bušilica odvijač 18V
DeWALT DCD805P2T akumulatorska vibraciona bušilica odvijač 18V - proizvod na akciji cena: 70.751,00 din
Uređaj za valjanje utora REMS 347000
Uređaj za valjanje utora REMS 347000 - proizvod na akciji cena: 438.280,00 din
Enoitalia Euro 60 pumpa za pretakanje komine – 3 KS, prohromska konstrukcija
Makaze voćarske ALU profi Winland
Makaze voćarske ALU profi Winland - proizvod na akciji cena: 1.051,00 din
Obarač unutračnjih ivica 28-108 mm Rems
Obarač unutračnjih ivica 28-108 mm Rems - proizvod na akciji cena: 54.232,00 din
Bosch laserski daljinomer GLM 100-25 C Professional
Bosch laserski daljinomer GLM 100-25 C Professional - proizvod na akciji cena: 38.617,00 din
Knipex 48 11 J0 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 140 mm
Knipex 48 11 J0 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 140 mm - proizvod na akciji cena: 3.148,00 din
Kapro endoskop kamera Deep Vision K397
Kapro endoskop kamera Deep Vision K397 - proizvod na akciji cena: 23.652,00 din
Makaze voćarske profi 200mm STREND PRO
Makaze voćarske profi 200mm STREND PRO - proizvod na akciji cena: 1.053,00 din
Električne makaze za lim JS3201J Makita
Električne makaze za lim JS3201J Makita - proizvod na akciji cena: 44.990,00 din
Pneumatska šlajferica 150mm 125mm 1937 Beta
Pneumatska šlajferica 150mm 125mm 1937 Beta - proizvod na akciji cena: 72.000,00 din
Klešta papagaj 1000V 250 mm 88 06 250 KNIPEX
Klešta papagaj 1000V 250 mm 88 06 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.636,00 din
Ugaona brusilica 2600W AG2600 GARDENmaster
Ugaona brusilica 2600W AG2600 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 10.990,00 din