  • Hikoki akumulatorski udarni zavrtač 18V (2X2.0Ah) 1/4" 140Nm WH18DA-WCZ
stara cena: 21.324
cena: 19.831,00 din
(PDV uključen)
  popust: 7%
  ušteda: 1.493 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   HIKOKI
Proizvođač: HIKOKI
Šifra proizvoda: hWH18DA-WCZ
Opis i namena proizvoda
  • Hikoki akumulatorski udarni zavrtač 18V (2X2.0Ah) 1/4" 140Nm model WH18DA-WCZ je alat koji kombinuje kompaktnost, moćan obrtni moment i praktične karakteristike za efikasno zatezanje šrafova u različitim aplikacijama.
  • Moćan obrtni moment od 140 Nm: Omogućava efikasno zatezanje metričkih šrafova do veličine M14, idealno za različite vrste montažnih i popravkih radova.
  • Težina 1,8 kg: Optimalna težina za dugotrajnu upotrebu bez umora.
  • LED lampa: Dodatna praktična funkcija za bolju vidljivost detalja tokom rada.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Obrtni moment: 140 Nm
  • Napon akumulatora: 18 V
  • Prihvat alata: 1/4" unutrašnji šestougaoni
  • Kapacitet običnih vijaka: M5 - M14
  • Kapacitet visoko - tenzionih vijaka: M5 - M12
  • LED lampa: Da
spacer Obim isporuke
  • Akumulator 2 x 2,0 Ah 18V (BSL1820M)
  • Punjač (UC18YKSL)
  • Plastični kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Pumpa za pretakanje BE-M 30 Rover Pompe
cena: 27.405,00 din
 detaljnije
Klešta kombinovana 1000V 03 06 200mm KNIPEX - proizvod na akciji
Klešta kombinovana 1000V 03 06 200mm KNIPEX
Klešta kombinovana 03 06 200mm KNIPEX, izolovana do 1000V, predstavljaju ključni alat za profesionalce koji rade sa električnim instalacijama ...
3.550,00 din
 detaljnije
Naglavna maska za zavarivanje 90x110 cm
akcija
Laserski nivelator 872S ProLaser sa stativom Kapro
Laserski nivelator 872S ProLaser sa stativom Kapro - proizvod na akciji cena: 15.540,00 din
14.400,00 din
akcija
Fieldmann FDSM 200120-E mešalica za beton 120L 550W električna građevinska mešalica
Fieldmann FDSM 200120-E mešalica za beton 120L 550W električna građevinska mešalica - proizvod na akciji cena: 31.187,00 din
Stanley rotacioni horizontalni laser za nivelisanje STHT77616-0
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.695,00 din
Enoitalia Euro 60 pumpa za pretakanje komine – 3 KS, prohromska konstrukcija
Knipex sklopivi dupli univerzalni ključ 00 11 06 V03
Knipex sklopivi dupli univerzalni ključ 00 11 06 V03 - proizvod na akciji cena: 3.437,00 din
Villager punjač za baterije 40V 2A ZEN
Villager punjač za baterije 40V 2A ZEN - proizvod na akciji cena: 4.200,00 din
Merdevine metalne 3 + 1 gazišta
Merdevine metalne 3 + 1 gazišta - proizvod na akciji cena: 3.528,00 din
Klešta za halogene lampe 160 mm 30 41 160 KNIPEX
Klešta za halogene lampe 160 mm 30 41 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.292,00 din
Akumulatorski udarni odvrtač GDS 18V-1050 H Solo; bez baterije i punjača Bosch
Akumulatorski udarni odvrtač GDS 18V-1050 H Solo; bez baterije i punjača Bosch - proizvod na akciji cena: 50.465,00 din