Šifra proizvoda: CDI1803M
Opis i namena proizvoda
  • CDI1803M akumulatorska udarna bušilica 3 brzine Ryobi profesionalni
  • 13 mm metalna samostezna glava
  • Automatska blokada osovine bušilice
  • radi zamene nastavaka jednom rukom
  • 3-brzinski opseg ovog modela aku bušilice donosi bolje performanse za raznovrsniju namenu
  • Promenljiva dvosmerna kontrola broja obrtaja i kočnica radi potpune kotrole
  • Brzo podešavanje 24 stepena obrtnog momenta
  • Prigodno skadište bit-nastavaka u ručki kao dodatna pogodnost
  • Prekokalupna meka drška bušilice, radi boljeg prihvata i smanjenja vibracija
spacer Karakteristike proizvoda
  • Maksimalni obrtni moment: 55 Nm
  • Prečnik burgije: 13 mm
  • Brzina bez opterećenja:
  • 0 - 370 o/min    1. brzina
  • 0 - 750 o/min    2. brzina
  • 0 - 2.200 o/min    3. brzina
  • Udaraca u minuti:
  • 0 - 5.920 u/min      1. brzina
  • 0 - 12.000 u/min  2. brzina
  • 0 - 35.200 u/min  3. brzina
  • Maksimalna dubina bušenja:
  • Drvo     50 mm
  • Čelik     13 mm
  • Kamen     13 mm
  • Stepeni obrtnog momenta: 24
  • Težina: 2,3 kg (bez akumulatora)
spacer Obim isporuke
  • Osnovna oprema
  • 2 dvostrana nastavka za odvijanje, trenutna kočnica, pomoćna ručka
  • isporučuje se bez punjača i baterije
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Dekalamit mazalica 8 kg Yato
Dekalamit mazalica 8 kg Yato
cena: 8.130,00 din
 detaljnije
Ključ viljuškasto okasti 6 YATO
cena: 307,00 din
 detaljnije
Klamerice Tip 53 11.4/12 mm 8800 kom
akcija
DeWalt aku duvač 18V DCV100
DeWalt aku duvač 18V DCV100 - proizvod na akciji cena: 17.967,00 din
14.800,00 din
akcija
DeWalt DCF620NT 18V XR akumulatorski odvijač, Solo
DeWalt DCF620NT 18V XR akumulatorski odvijač, Solo - proizvod na akciji cena: 32.312,00 din
26.610,00 din
Garnitura okastih ključeva 8-22mm (7) KS TOOLS
Garnitura okastih ključeva 8-22mm (7) KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 10.200,00 din
Set višenamenskog pribora 150 delova Dremel
Set višenamenskog pribora 150 delova Dremel - proizvod na akciji cena: 7.809,00 din
Kofer sa 6 klasera 2080/V6 Beta
Kofer sa 6 klasera 2080/V6 Beta - proizvod na akciji cena: 6.075,00 din
Bosch Professional 2-delni set noževa, 1600A016BM
Bosch Professional 2-delni set noževa, 1600A016BM - proizvod na akciji cena: 6.450,00 din
Bosch GLI 18V-800 Akumulatorska LED lampa
Bosch GLI 18V-800 Akumulatorska LED lampa - proizvod na akciji cena: 12.549,00 din
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 14lit Keter
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 14lit Keter - proizvod na akciji cena: 7.719,00 din