  • Ugrađena udarna funkcija do 25.000 udaraca u minuti omogućava lako bušenje u tvrđim materijalima poput cigle i zidova, dok je istovremeno idealna za drvo i metal. Metalna brzostezna glava od 13 mm garantuje sigurno držanje burgija i nastavaka, uz profesionalnu izdržljivost. Dve mehaničke brzine rada (0–450 i 0–1850 min⁻¹) i 20+1 nivo podešavanja obrtnog momenta omogućavaju preciznu kontrolu u svakom zadatku – od finog zavrtanja šrafova do snažnog bušenja.
  • Bušilica poseduje maksimalni obrtni moment od 60 Nm, što je čini pogodnom za teške zadatke i zahtevne primene. Integrisana LED radna lampica poboljšava vidljivost u slabije osvetljenim prostorima, dok dodatna bočna ručka pruža veću stabilnost i kontrolu tokom rada.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Kapacitet baterije (Ah): 4 Ah
  • Maksimalni obrtni moment (Nm): 60 Nm
  • Maksimalni broj obrtaja bez opterećenja (min⁻¹): 450 – 1850 min⁻¹
  • Napon akumulatora (V): 20 V
  • Opseg stezne glave (mm): 1 – 13 mm
  • Reverz: Ne
  • Podešavanje obrtnog momenta: Ne
  • Broj brzina: 2
  • Tip napajanja: Akumulatorsko
  • Prihvat alata (″): 1/4″
  • Tip akumulatora: Li-Ion
  • Tip stezne glave: Brzostezna
spacer Obim isporuke
  • punjač
  • baterija 4Ah
  • Kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
ISKRA samohodna benzinska kosilica za travu 140cm3 HG48SMH-BS500
cena: 63.363,00 din
 detaljnije
Turpija okrugla, polufina 763 1/2S 300mm UNIOR
Turpija okrugla, polufina 763 1/2S 300mm UNIORmaterijal: visoko legirani ugljenični čeliksve turpije imaju dvostruki - ukršteni nasek ...
cena: 623,00 din
 detaljnije
DCK KDJZ2090iEK akumulatorska udarna bušilica odvijač 20V 90Nm sa 2x4.0Ah baterije i punjačem
akcija
FIELDMANN FDLM 1040 Laserski daljinomer 40m
FIELDMANN FDLM 1040 Laserski daljinomer 40m - proizvod na akciji cena: 5.874,00 din
4.090,00 din
akcija
Bosch GWS 17-125 Ugaona brusilica, 1700W 125mm
Bosch GWS 17-125 Ugaona brusilica, 1700W 125mm - proizvod na akciji cena: 30.908,00 din
23.960,00 din
Bosch GEX 12V-125 Solo bez baterije i punjača akumulatorska ekscentar brusilica
Bosch GEX 12V-125 Solo bez baterije i punjača akumulatorska ekscentar brusilica - proizvod na akciji cena: 22.859,00 din
Set alata od 116 delova u koferu 2046E/C116 Beta
Set alata od 116 delova u koferu 2046E/C116 Beta - proizvod na akciji cena: 48.450,00 din
Akumulatorska bušilica - odvijač DDF083Z Makita
Akumulatorska bušilica - odvijač DDF083Z Makita - proizvod na akciji cena: 14.990,00 din
Udarni viljuškasti ključ 41mm KS TOOLS
Udarni viljuškasti ključ 41mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.560,00 din
Odvijač šrafciger ravni 98 20 35 1000V 3.5x100mm KNIPEX
Odvijač šrafciger ravni 98 20 35 1000V 3.5x100mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.166,00 din
Makita list testere za drvo sa čvorovima i ekserima 190x30x16z B-33059
Alat za skidanje tapacirunga 6 kom
Alat za skidanje tapacirunga 6 kom - proizvod na akciji cena: 527,00 din
Krunasta testera Bi-metal 83mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 83mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.878,00 din
Akumulatorski odvrtač bez četkica 18V DFS452Z Makita
Akumulatorski odvrtač bez četkica 18V DFS452Z Makita - proizvod na akciji cena: 32.990,00 din
Ležaljka za auto-mehaničare 3003 BETA
Ležaljka za auto-mehaničare 3003 BETA - proizvod na akciji cena: 14.174,00 din
Knipex trodelni komplet klešta "Power set" 00 20 10
Knipex trodelni komplet klešta "Power set" 00 20 10 - proizvod na akciji cena: 12.064,00 din
DeWALT akumulatorska bušilica-odvrtač 12V XR DCD706D2
DeWALT akumulatorska bušilica-odvrtač 12V XR DCD706D2 - proizvod na akciji cena: 38.552,00 din
DeWalt DT20504 ugaoni adapter za odvijače, 1/4" HEX
DeWalt DT20504 ugaoni adapter za odvijače, 1/4" HEX - proizvod na akciji cena: 3.798,00 din
Kutija za alat konzolna 3 nivoa Canti Trio Keter
Kutija za alat konzolna 3 nivoa Canti Trio Keter - proizvod na akciji cena: 6.814,00 din
Proxxon stezna glava sa 3 zuba za DB 250 – M16×1 navoj, raspon 1,5–50 mm
Proxxon stezna glava sa 3 zuba za DB 250 – M16×1 navoj, raspon 1,5–50 mm - proizvod na akciji cena: 7.188,00 din
Klešta kombinovana 1000V 03 06 160mm KNIPEX
Klešta kombinovana 1000V 03 06 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.094,00 din