Šifra proizvoda: DTR180ZK
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorski alat za vezivanje armature DTR180ZK Makita
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora: 14,4/18 V
  • Kapacitet akumulatora: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
  • Tip akumulatora: Li-ion
  • Prečnik žice: 0,8 mm
  • Odgovarajuće armature: D10xD10 - (D13x2)x(D13x2)
  • Dimenzije (D x Š x V): 304 x 93 x 318 mm
  • Težina prema EPTA –i: 2,6 kg
spacer Obim isporuke
  • Isporučuje se u koferu bez punjača i akumulatora
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Automat za vezivanje Adria
Automat za vezivanje Adria
cena: 5.355,00 din
 detaljnije
Dijamantski razvrtač 5–50×45 mm M14 konusni
Dijamantski razvrtač rupa 5–50×45 mm M14 stožasti – plastični držačDijamantski razvrtac stožastog oblika dimenzija 5–50 ...
cena: 6.480,00 din
 detaljnije
Probojna burgija SDS-max 45/450/600mm BOSCH - proizvod na akciji
Probojna burgija SDS-max 45/450/600mm BOSCH
Pogodna za proboje sa prečnikom od 45 mm do 80 mm u betonu, zidovima, silikatnim opekama, npr. za spoljni priključak kablova ili cevi Jednodeln ...
akcija
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove kriva 300mm 44 21 J41
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove kriva 300mm 44 21 J41 - proizvod na akciji cena: 4.954,00 din
3.840,00 din
akcija
Hikoki NR1890DCA-W9Z 18V akumulatorski pištolj za eksere, bez četkica – telo i kofer
Hikoki NR1890DCA-W9Z 18V akumulatorski pištolj za eksere, bez četkica – telo i kofer - proizvod na akciji cena: 80.988,00 din
Makaze za živu ogradu - ravan nož Levior
Makaze za živu ogradu - ravan nož Levior - proizvod na akciji cena: 1.096,00 din
Električna lančana testera UC4051A Makita
Električna lančana testera UC4051A Makita - proizvod na akciji cena: 32.990,00 din
Stona kružna testera GCM 216 Bosch
Stona kružna testera GCM 216 Bosch - proizvod na akciji cena: 30.650,00 din
DeWalt DWHT51003-0 multifunkcionalni čekić, 453 g
DeWalt DWHT51003-0 multifunkcionalni čekić, 453 g - proizvod na akciji cena: 6.171,00 din
REMS 561006 univerzalni list testere 100-1,8/2,5 mm set 5 komada
Black & Decker WM536 Radni sto 610 x 740 x 195 mm
Black & Decker WM536 Radni sto 610 x 740 x 195 mm - proizvod na akciji cena: 18.266,00 din
Senco AC4504 bezuljni, bešumni kompresor za vazduh 4l, 8 bar 0.24kW
Senco AC4504 bezuljni, bešumni kompresor za vazduh 4l, 8 bar 0.24kW - proizvod na akciji cena: 41.001,00 din
Usisivač za mokro/suvo usisavanje GAS 35 L AFC Bosch
Usisivač za mokro/suvo usisavanje GAS 35 L AFC Bosch - proizvod na akciji cena: 107.111,00 din
Klešta za skidanje izolacije VDE 13 46 165 Knipex
Klešta za skidanje izolacije VDE 13 46 165 Knipex - proizvod na akciji cena: 7.792,00 din
Senco ExTPro nastavak za DuraSpin šaubere, za deking i rad iznad glave
Akumulatorska vibraciona bušilica-odvrtač GSR 180-Li, 2x2Ah Bosch
Gardena makaze vrtne EXPERT CUT
Gardena makaze vrtne EXPERT CUT - proizvod na akciji cena: 5.936,00 din
Crevo za vodu Classic 3/4" 20m Gardena
Crevo za vodu Classic 3/4" 20m Gardena - proizvod na akciji cena: 8.970,00 din
DeWalt DCE590N GRABO akumulatorska vakum hvataljka 18V
DeWalt DCE590N GRABO akumulatorska vakum hvataljka 18V - proizvod na akciji cena: 52.653,00 din
Black&Decker električna lančana testera 2000W 40cm BDCS20
Black&Decker električna lančana testera 2000W 40cm BDCS20 - proizvod na akciji cena: 19.732,00 din
Gardena set alata za baštu Basic
Gardena set alata za baštu Basic - proizvod na akciji cena: 6.178,00 din
Proxxon modelarski stoni cirkular KS 230
Proxxon modelarski stoni cirkular KS 230 - proizvod na akciji cena: 20.340,00 din
Makita multi alat višenamenski alat 18V DTM52Z
Makita multi alat višenamenski alat 18V DTM52Z - proizvod na akciji cena: 31.290,00 din