Šifra proizvoda: BTP140RFE
Opis i namena proizvoda
BTP140RFE 18 V / 3,0 Ah Akumulatorski hibridni udarni odvrtač MAKITA
  • Udarno uvrtanje, uvrtanje, udarno bušenje ili bušenje
  • Rad u drvetu, čeliku i betonu
  • Prečnik bušenja čelik/drvo/kamen (mm) 10 / 21 / 8
  • U koferu sa rezervnim akumulatorom i punjačem
spacer Karakteristike proizvoda
  • Broj obrtaja u praznom hodu 0 - 2.300 min-1
  • Broj udaraca 0 - 3.200 min-1
  • Broj udaraca 0 - 27.600 min-1
  • Max. moment pritezanja 140 Nm
  • Baterija 18 V / 3,0 Ah
  • Masa 1,6 kg
  • Dimenzije (D x Š x V) 186 x 79 x 246 mm
spacer Obim isporuke
  • transportni kofer [824753-5]
  • 2 x akumulator BL1830 [194204-5]
  • punjač DC18RA [194337-6]
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Zaštitne rukavice sa silikonskom zaštitom protiv klizanja br 12 VWG 15 Villager
cena: 1.002,00 din
 detaljnije
Multifunkcionalni set dodataka – 232 dela - BORMANN Pro BHT1445
cena: 3.337,00 din
 detaljnije
Odvijač udarni sa pinovima
Odvijač udarni sa pinovima
Odvijač udarni sa pinovima Womax ...
akcija
Vrtne makaze Classic Gardena
Vrtne makaze Classic Gardena - proizvod na akciji cena: 2.437,00 din
2.042,00 din
akcija
Pneumatska brusilica 125mm 1936/5A Beta
Pneumatska brusilica 125mm 1936/5A Beta - proizvod na akciji cena: 68.250,00 din
51.192,00 din
Merdevine metalne 4 + 1 gazišta
Merdevine metalne 4 + 1 gazišta - proizvod na akciji cena: 4.410,00 din
Makaze za grane 100cm 10006 Falket
Makaze za grane 100cm 10006 Falket - proizvod na akciji cena: 7.344,00 din
Krunasta testera Bi-metal 20mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 20mm Makita - proizvod na akciji cena: 650,00 din
Proxxon ekscentar polir mašina EP/E 28680
Proxxon ekscentar polir mašina EP/E 28680 - proizvod na akciji cena: 24.180,00 din
Proxxon Modelarska-Dekupir testera DS 230/E
Proxxon Modelarska-Dekupir testera DS 230/E - proizvod na akciji cena: 24.708,00 din
Garnitura nasadnih ključeva 1/2", 32 kom. KS TOOLS
Garnitura nasadnih ključeva 1/2", 32 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 26.400,00 din
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 14lit Keter
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 14lit Keter - proizvod na akciji cena: 7.719,00 din
Hikoki akumulatorska bušilica – odvijač DV18DC-W2Z Solo
Hikoki akumulatorska bušilica – odvijač DV18DC-W2Z Solo - proizvod na akciji cena: 37.968,00 din
Kutija za alat Bomber 320 x 150 x 135 mm
Kutija za alat Bomber 320 x 150 x 135 mm - proizvod na akciji cena: 523,00 din
Stanley torba za alat duplo otvaranje FMST1-70719
Stanley torba za alat duplo otvaranje FMST1-70719 - proizvod na akciji cena: 12.632,00 din
Klešta dvoručna za pop nitne 1740B 330 Beta
Klešta dvoručna za pop nitne 1740B 330 Beta - proizvod na akciji cena: 13.650,00 din
Merač pritiska u gumama analogni
Merač pritiska u gumama analogni - proizvod na akciji cena: 1.800,00 din
Bosch GPB 18V-2 C Akumulatorski radio/punjač, Solo 06014A3000
Bosch GPB 18V-2 C Akumulatorski radio/punjač, Solo 06014A3000 - proizvod na akciji cena: 21.042,00 din
Proxxon FBS 12/EF precizna električna brusilica i bušilica 12V (0.3–3.2 mm, 100W)
Proxxon FBS 12/EF precizna električna brusilica i bušilica 12V (0.3–3.2 mm, 100W) - proizvod na akciji cena: 7.865,00 din
Burgija za beton SDSplus 10/210/150 D kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 10/210/150 D kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 384,00 din
Ugaona električna brusilica 125mm 9558HNRG MAKITA
Ugaona električna brusilica 125mm 9558HNRG MAKITA - proizvod na akciji cena: 12.790,00 din
DeWalt DCF860N Aku udarni zavrtač 18V, bez beterije i punjača
DeWalt DCF860N Aku udarni zavrtač 18V, bez beterije i punjača - proizvod na akciji cena: 46.351,00 din
Klešta papagaj 1000V 250 mm 88 06 250 KNIPEX
Klešta papagaj 1000V 250 mm 88 06 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.636,00 din