Šifra proizvoda: DCS7485T2
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorski stoni cirkular Flexvolt 54V DCS7485T2 Dewalt
  • Vodolica koja omogućava brzo paralilno i uzdužno sečenje.
  • Mogućnost podešavanja visine lista testere.
  • Uz list testere dimenzije 216mm ovaj stoni cirkular čini idealnim saradnikom pri svakom poslu.
  • Čelični kavez štiti uređaj od teških uslova rada na gradilištima i izdvojenim radnim prostorima.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Broj obrtaja: 5800 o/min
  • List testere: 210 × 30 mm
  • Napon: 54 V
  • Kapacitet baterije: XR Flexvolt 54V 6.0Ah
  • Prečnik testere: 210mm
  • Ugao rezanja:  do 48 °
  • Dubina reza pri 90°/45°: 65/45 mm
  • Dimenzija stola: 485 x 485 mm
  • Masa: 21,5 kg
spacer Obim isporuke
  • List testere sa 24 zuba 210mm
  • Bočna vodilica
  • Paralelna vodilica
  • Nastavak za usisavanje
  • Torbica za punjač i bateriju
  • Ključ za list
  • FLEXVOLT brzi punjač
  • 2 x baterija FLEXVOLT 54V XR sa pokazivačem napunjenosti baterije
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %