Šifra proizvoda: TD090DWE
Opis i namena proizvoda
  • TD090DWE 10,8 V / 1,3 Ah Akumulatorski udarni odvrtač MAKITA
  • Lak uređaj od samo 0,92 kg i s velikim momentom od 90 Nm
  • Šestougaoni 1/4" prihvat alata
  • Elektronika i kočnica motora LED svetlo s produženim dejstvom
  • Fosforescentni zaštitni prsten svetli u mraku
  • Protivklizna drška s ugrađenim gumenim jastučetom
  • Vreme punjenja 50 minuta sa DC10WA
  • U koferu sa rezervnim akumulatorom i punjačem
spacer Karakteristike proizvoda
  • Broj obrtaja u praznom hodu 0 - 2.400 min-1
  • Broj udaraca 0 - 3.000 min-1
  • Max. moment pritezanja 90 Nm
  • Standardni zavrtnji M5 - M12
  • Prihvat alata M5 - M10
  • Baterija 10,8 V / 1,3 Ah
  • Masa 0,9 kg
  • Dimenzije (D x Š x V) 155 x 54 x 178 mm
spacer Obim isporuke
  • transportni kofer [824842-6]
  • 2 x akumulator BL1013 [194550-6]
  • punjač DC10WA [194588-1]
  • 1 kom. + nastavak br. 2x50 mm [784244-7]
  • torbica [168467-9]
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ za filter ulja sa trakom 100-200mm YATO
cena: 2.693,00 din
 detaljnije
Ruko Nož za sudopere i limove 12.7mm
cena: 3.001,00 din
 detaljnije
FIELDMANN FZV 6050-B motorni prozračivač trave - proizvod na akciji
FIELDMANN FZV 6050-B motorni prozračivač trave
akcija
Makita M3602B Glodalica za drvo 1.650W
Makita M3602B Glodalica za drvo 1.650W - proizvod na akciji cena: 30.490,00 din