Šifra proizvoda: BID1801M
Opis i namena proizvoda
    • Akumulatorski udarni odvrtač 18V 135 Nm Ryobi BID1801M ONE+
    • Promena pribora bez alata
    • udarni odvrtač
    • LED svetlo za bolju vidljivost
    • Liveno kućište za dugotrajnost
    • Promenljiva brzina , rikverc i kočnica za potpunu kontrolu
    • Meka drška za bolje prijanjanje i smanjene vibracije
      spacer Karakteristike proizvoda
      • Maksimalni prečnik zavrtnja : M14
      • Hex prihvat : 6.35mm
      • Max obrtni momenat: 170Nm
      • Brzina bez opterećenja : 0- 2400rpm
      • Udarci / min : 0- 3000rom
      • Težina : 2kg
      5 zvezdica
      0 %
      4 zvezdica
      0 %
      3 zvezdica
      0 %
      2 zvezdica
      0 %
      1 zvezdica
      0 %
      Reklamacija i zamena proizvoda
      Slični proizvodi
      LED svetiljka - 2091 Unior
      LED svetiljka - 2091 Unior
      cena: 5.617,00 din
       detaljnije
      Fiokice - Klaseri K-60V 60kom
      Fiokice - Klaseri K-60V 60kom
      cena: 10.128,00 din
       detaljnije
      Kružna testera za drvo i metal HSS-BiMetall 89mm BOSCH
      akcija
      Hikoki WH18DF Akumulatorski udarni zavrtač 1/2" 18V Hitachi
      Hikoki WH18DF Akumulatorski udarni zavrtač 1/2" 18V Hitachi - proizvod na akciji cena: 19.788,00 din
      18.280,00 din
      akcija
      DeWalt DCF860N Aku udarni zavrtač 18V, bez beterije i punjača
      DeWalt DCF860N Aku udarni zavrtač 18V, bez beterije i punjača - proizvod na akciji cena: 46.351,00 din
      31.440,00 din
      Set nasadnih ključeva sa račnom 10-32 mm 1/2" KS TOOLS
      Garnitura viljuškastih ključeva 818.1324, 6-32mm (11) KS TOOLS
      DeWalt fen za topao vazduh 18V XR DCE530
      DeWalt fen za topao vazduh 18V XR DCE530 - proizvod na akciji cena: 20.568,00 din
      Hikoki Komplet punjač UC18YFSL + baterije 2 x 4.0 Ah Li-Ion Hitachi
      Set nasadnih ključeva za vađenje oštećenih vijaka 3 kom. KS TOOLS
      Scheppach BC-CD60-X akumulatorska udarna bušilica
      Scheppach BC-CD60-X akumulatorska udarna bušilica - proizvod na akciji cena: 9.000,00 din
      Rotirajuća spojka 1/4″ 1917RG Beta
      Rotirajuća spojka 1/4″ 1917RG Beta - proizvod na akciji cena: 3.675,00 din
      Krunasta testera Bi-metal 92mm Makita
      Krunasta testera Bi-metal 92mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.935,00 din
      Baterija 18V / 3Ah LiJon sa indikatorom napunjenosti BL1830B Makita
      Baterija 18V / 3Ah LiJon sa indikatorom napunjenosti BL1830B Makita - proizvod na akciji cena: 9.990,00 din
      Hikoki akumulatorska lančana testera 18V CS1825DC-W4Z Solo
      Hikoki akumulatorska lančana testera 18V CS1825DC-W4Z Solo - proizvod na akciji cena: 34.428,00 din
      Villager punjač za baterije 40V 2A ZEN
      Villager punjač za baterije 40V 2A ZEN - proizvod na akciji cena: 4.200,00 din
      Garnitura izolovanih VDE nasadnih ključeva 1000V KS TOOLS
      Garnitura izolovanih VDE nasadnih ključeva 1000V KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 50.400,00 din
      Sečice CoBolt 71 01 200 Knipex
      Sečice CoBolt 71 01 200 Knipex - proizvod na akciji cena: 6.780,00 din
      Proxxon čeona brusilica-bušilica MICROMOT 60/E
      Proxxon čeona brusilica-bušilica MICROMOT 60/E - proizvod na akciji cena: 11.388,00 din
      DeWALT ubodna testera 650W DWE349
      DeWALT ubodna testera 650W DWE349 - proizvod na akciji cena: 21.392,00 din
      Wera 6000 Joker 4 set kombinovanih ključeva sa račnom
      Wera 6000 Joker 4 set kombinovanih ključeva sa račnom - proizvod na akciji cena: 20.052,00 din
      Električni valjak za brušenje Texoro Bosch
      Električni valjak za brušenje Texoro Bosch - proizvod na akciji cena: 13.777,00 din
      DeWalt noževi za aligator 430mm KL20 DT2976
      DeWalt noževi za aligator 430mm KL20 DT2976 - proizvod na akciji cena: 22.013,00 din