Šifra proizvoda: CHIWF12-502X
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorski udarni odvrtač 18V M18 CHIWF12-502X Milwaukee
  • Odvrtač M18 sa velikim obrtnim momentom od 950 Nm predstavlja idealan alat bez kablova za radionice, servise i svugde gde su potrebni veliki momenti zatezanja i odvrtanja
  • Milvaukee® motor bez četkica POVERSTATE ™ produžava radni vek alata i daje više snage
spacer Karakteristike proizvoda
  • Prihvat 1/2"
  • Nivo buke (dB (A )) 94.4
  • Nivo zvučne snage (dB (A )) 105.4
  • Nivo zvučne snage nesigurnost ( dB (A ) ) 3
  • Brzina bez opterećenja ( min ) 0 - 425 / 0 - 1700
  • Napon (V) 18
  • Baterija kapacitet (Ah) 5,0
  • Tip baterije Li - Ion
  • Broj udaraca: 0 - 450 / 0 - 2300
  • Težina sa baterijom ( kg ) 3.3
  • Max moment zavrtanja (Nm ) 950
  • Max moment odvrtanja (Nm) 1491
spacer Obim isporuke
  • kofer
  • 2 baterije 18V / 5 Ah
  • Punjač
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Skalpel model L7-AL Olfa
Skalpel model L7-AL Olfa
Skalpel model L7-AL OlfaEkonomični OLFA skalpel iz serije L koji koristi nožiće od 18 mm širine.X-DESIGN serijaRukohvat izradjen od najkvalitetnij ...
cena: 1.254,00 din
 detaljnije
Električna lemilica 200MZ 200W ERSA
cena: 31.817,00 din
 detaljnije
Električni alat za meko lemljenje bakarnih cevi Contact 2000 REMS - proizvod na akciji
Električni alat za meko lemljenje bakarnih cevi Contact 2000 REMS
Električni alat za meko lemljenje bakarnih cevi Contact 2000 REMSElektrični uređaj za meko lemljenje bakarnih cevi Ø 6 – 54 mm, &Oslas ...
akcija
Fieldmann FDB 201201-E Ugaona brusilica 125mm 1200W
Fieldmann FDB 201201-E Ugaona brusilica 125mm 1200W - proizvod na akciji cena: 8.934,00 din
5.990,00 din
akcija
Aku ručni cirkular-testera Brushless IXES BC-HCS165-X Scheppach
REMS 113320 RAS Cu 3 – 42 Rezač cevi
REMS 113320 RAS Cu 3 – 42 Rezač cevi - proizvod na akciji cena: 11.311,00 din
Digitalna laserska libela GIM 60L Bosch
Digitalna laserska libela GIM 60L Bosch - proizvod na akciji cena: 33.623,00 din
Usisivač za mokro/suvo usisavanje GAS 35 L AFC Bosch
Usisivač za mokro/suvo usisavanje GAS 35 L AFC Bosch - proizvod na akciji cena: 107.111,00 din
Proxxon Ekscentar Polir Mašina WP/E 28660
Proxxon Ekscentar Polir Mašina WP/E 28660 - proizvod na akciji cena: 19.188,00 din
Akumulatorska bušilica - čekić SDS+ DHR171Z Makita
Akumulatorska bušilica - čekić SDS+ DHR171Z Makita - proizvod na akciji cena: 23.790,00 din
Akumulatorska SDS+ kombinovana bušilica-čekić DHR202Z Makita
Merdevine metalne 5 + 1 gazišta
Merdevine metalne 5 + 1 gazišta - proizvod na akciji cena: 5.166,00 din
REMS 113350 RAS Cu-INOX 3 – 35 Rezač cevi
REMS 113350 RAS Cu-INOX 3 – 35 Rezač cevi - proizvod na akciji cena: 9.887,00 din
Akumulatorska udarna bušilica-odvijač 2 brzine DHP458Z Makita
Brusilica ugaona 720W 125mm GA5030R Makita
Brusilica ugaona 720W 125mm GA5030R Makita - proizvod na akciji cena: 10.990,00 din
Klešta za izolovane i neizolovane konektore 97 22 240 Knipex
Klešta za izolovane i neizolovane konektore 97 22 240 Knipex - proizvod na akciji cena: 4.190,00 din
Zeger klešta prava unutrašnja 44 11 J2 180mm KNIPEX
Zeger klešta prava unutrašnja 44 11 J2 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.415,00 din
Wera 88/1 set izmenjivih šrafcigera Vario Set 11 komada,
Wera 88/1 set izmenjivih šrafcigera Vario Set 11 komada, - proizvod na akciji cena: 18.132,00 din
Akumulatorska udarna bušilica odvijač 18V DCD795D2 DeWalt
Akumulatorska udarna bušilica odvijač 18V DCD795D2 DeWalt - proizvod na akciji cena: 40.465,00 din
FIELDMANN FDV 10252-A Akumulatorska bušilica 12V + pribor (13 delova)
FIELDMANN FDV 10252-A Akumulatorska bušilica 12V + pribor (13 delova) - proizvod na akciji cena: 7.374,00 din
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 8mm 98 04 08
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 8mm 98 04 08 - proizvod na akciji cena: 4.634,00 din