  • BJV180RFJ Akumulatorska ubodna testera Makita
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: BJV180RFJ
Opis i namena proizvoda
  • Sistem promene lista testere bez korišćenja alata, omogućuje brzu i laku izmenu lista
  • Ugrađeno LED radno svetlo
  • Ergonomski dizajnirana drška, sa gumiranim rukohvatom
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora   18 V
  • Kapacitet akumulatora   3,0 Ah
  • Tip akumulatora   Li-ion
  • Ugrađeno LED radno svetlo
  • Veliki prekidač koji ne izaziva umor u prstima
  • Dugme za deblokiranje, sprečava slučajno startovanje
  • ''Z'' model - akumulator, transportni kofer i punjač nisu uključeni
  • Električna kočnica
  • Napon akumulatora  18 V
  • Tip akumulatora  Li-ion
  • Dužina hoda  26 mm
  • Broj hodova u minutu  0 - 2.600 min-1
  • Kapac. rezanja u drvetu  135 mm
  • Kapac. rezanja u metalu  10 mm
  • Kapac. rezanja u aluminijumu  20 mm
  • Oscilatorno podešavanje  4 stepen
  • Buka: zvučni pritisak  84 dB(A)
  • Buka: zvučna snaga  95 dB(A)
  • Buka: odstupanje (K)  3 dB(A)
  • Vibracije: sečenje iverice  7,0 m/s²
  • Vibracije: sečenje metala  3,5 m/s²
  • Vibracije: odstupanje (K)  1,5 m/s²
  • Dimenzije (D x Š x V)  275 x 73 x 208 mm
  • Težina prema EPTA –i  2,8 kg
  • Mlaznica za usisivač/vreću za prašinu
spacer Obim isporuke
  • Akumulator 194204-5 (2x)
  • Punjač za akumulator 194337-6
  • Imbus ključ 4 mm783202-0
  • Makpac transportni kofer821551-8
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ nasadni, prihvat 1/4", dugi, šestougaoni 188/2L6p 5mm UNIOR
Ključ nasadni, prihvat 1/4", dugi, šestougaoni 188/2L6p 5mm UNIORmaterijal: hrom-vanadijumhromiran (EN12540)kovan, u potpunosti pobolj&sc ...
cena: 297,00 din
 detaljnije
Hogert HT2C552 topltni vazdušni pištolj 2000W tip 3
Hogert HT2C552 topltni vazdušni pištolj 2000W tip 3Fen je dizajniran za uklanjanje starih premaza i boja, za montažu cevi i drugih plas ...
cena: 7.673,00 din
 detaljnije
Baterijski komplet sa punjačem 2x5.2 Ah Metabo
Baterijski komplet sa punjačem 2x5.2 Ah MetaboPunjač ASC 55 14,4 - 36 V, "AIR COOLED", EU (627044000)Za punjenje Li-Ion i LiHD kliznih bat ...
akcija
Kanap sa sanitarnim sertifikatom 0.4/2 500gr Beorol
Kanap sa sanitarnim sertifikatom 0.4/2 500gr  Beorol - proizvod na akciji cena: 984,00 din
290,00 din
akcija
Udarni odvijač 1200W TW1000 MAKITA
Udarni odvijač 1200W TW1000 MAKITA - proizvod na akciji cena: 87.490,00 din
69.990,00 din
Set za zatezanje 3/8", 2 kom. KS TOOLS
Set za zatezanje 3/8", 2 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 9.720,00 din
Recipro testera-lisičji rep DWE305PK DeWalt
Recipro testera-lisičji rep DWE305PK DeWalt - proizvod na akciji cena: 35.583,00 din
Električna kosačica 1800W bez četkica FZR 2065-E Fieldmann 4u1
Električna kosačica 1800W bez četkica FZR 2065-E Fieldmann 4u1 - proizvod na akciji cena: 25.177,00 din
Proxxon Račna-Rotirajuća čegrtaljka 3/8''
Proxxon Račna-Rotirajuća čegrtaljka 3/8'' - proizvod na akciji cena: 5.988,00 din
Makaze za lim prave 250mm YATO
Makaze za lim prave 250mm YATO - proizvod na akciji cena: 855,00 din