Šifra proizvoda: BDCHD18BOA
Opis i namena proizvoda
  • Black+Decker Akumulatorska Bušilica-Odvrtač 18V BDCHD18BOA: Snaga i Udobnost u Jednom
  • Black+Decker akumulatorska bušilica-odvrtač BDCHD18BOA sa naponom od 18V idealan je alat za rad na teško dostupnim mestima, zahvaljujući svom kompaktnom i laganom dizajnu. Ovaj alat nudi visoku brzinu, snažan obrtni moment, i produženo vreme rada na jednom punjenju baterije, što ga čini pogodnim za bušenje i pričvršćivanje u raznim materijalima poput drveta, metala i plastike.
  • BDCHD18BOA je deo BLACK+DECKER porodice sa 18V litijum-jonskom tehnologijom, koja pruža pouzdanost i dugotrajnost. Sistem zamenljivih baterija omogućava korisnicima beskrajne mogućnosti sa jednim setom baterija, čineći ovu bušilicu-odvrtač univerzalnim rešenjem za sve zadatke u domaćinstvu i na radilištu. Bez obzira na izazov, ova bušilica-odvrtač osigurava optimalne performanse i maksimalnu udobnost pri radu.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Tehnologija baterije: Litijum-jon (Li-Ion)
  • Kapacitet baterije: 1,5 Ah
  • Broj uključenih baterija: 2 kom
  • Tip stezne glave: Bez ključa
  • Širina stezne glave (maks.): 1 cm
  • Brzina praznog hoda (maks.): 1400 RPM
  • Prečnik bušenja u drvetu (maks): 2,5 cm
spacer Obim isporuke
  • Dve baterije Li-Ion 1,5 Ah
  • Pribor
  • Kofer-organizator
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Čekić gumeni sa izmenjivim glavama FESTA
cena: 3.939,00 din
 detaljnije
Radni sto sa stegama Keter
Radni sto sa stegama Keter
cena: 19.719,00 din
 detaljnije
Oštrač lanca W-SK 220 Womax
Oštrač lanca W-SK 220 Womax
akcija
Odvijač šrafciger 98 24 00 PH0x60mm 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 24 00 PH0x60mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.352,00 din
1.044,00 din
akcija
Postolje za ger sa produženim rukama MITRESAWSTAND Evolution
20.580,00 din
Knipex 08 21 185 Kombinovana špic klešta 185mm, sa gumiranim ručkama
Knipex 08 21 185 Kombinovana špic klešta 185mm, sa gumiranim ručkama - proizvod na akciji cena: 4.943,00 din
Klešta špicasta PRAVA 25 06 160mm 1000V KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 25 06 160mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.675,00 din
Set kombinovanih ključeva 6-32mm 15kom Beta
Set kombinovanih ključeva 6-32mm 15kom Beta - proizvod na akciji cena: 26.565,00 din
Zeger klešta PRAVA 46 11 A1 140mm KNIPEX
Zeger klešta PRAVA 46 11 A1 140mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.642,00 din
Benzinske makaze za živu ogradu HT7510 GARDENmaster
Benzinske makaze za živu ogradu HT7510 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 19.990,00 din
Klešta ključ 150 mm 86 03 150 KNIPEX
Klešta ključ 150 mm 86 03 150 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.607,00 din
Klešta seger kriva specijal 125 mm 46 21 A01 KNIPEX
Klešta seger kriva specijal 125 mm 46 21 A01 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.869,00 din