Šifra proizvoda: BDCDC18K1BA
Opis i namena proizvoda
  • Black&Decker BDCDC18K1BA akumulatorska bušilica-odvijač
  • Sa 18V napona i kapacitetom akumulatora od 1,5 Ah, ova bušilica-odvijač pruža dovoljno snage i trajanja baterije za obavljanje različitih poslova sa lakoćom. Dobijate je sa dve punjive baterije, što znači da uvek imate rezervnu bateriju spremnu za nove zadatke, osiguravajući neprekidan rad bez gubitka vremena na čekanje punjenja.
  • Ova bušilica-odvijač dolazi sa 11 obrtnih momenata i maksimalnim obrtnim momentom od 30 Nm, što je čini sposobnom za različite vrste poslova, od laganih do zahtevnijih. Sa samo jednom brzinom i brojem obrtaja od 0 do 650 o/min, pruža vam preciznu kontrolu i efikasnost tokom rada.
  • Uz to, ova verzija bušilice-odvijača dolazi sa 20-delnim setom dodatne opreme, što vam omogućava da odmah počnete sa radom i obavite širok spektar zadataka. Sa steznom glavom od 10 mm i mogućnošću bušenja u čeliku do 10 mm i u drvetu do 25 mm, ova bušilica-odvijač pruža vam sve što vam je potrebno za efikasno i precizno bušenje u različitim materijalima.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora: 18 V
  • Kapacitet akumulatora: 1,5 Ah
  • Brzine: Jedna
  • Broj obrtaja - prazan hod: 0 - 650 o/min
  • Max. obrtni moment: 30Nm
  • Stepeni obrtnog momenta: 11
  • Stezna glava: 10 mm
  • Prečnik bušenja u čeliku: 10 mm
  • Prečnik bušenja u drvetu: 25mm
spacer Obim isporuke
  • punjač
  • 2 x baterija 1,5 Ah
  • pribor 20 delova
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija za beton SDSplus 9/210/150 D kvaliteta Makita
cena: 391,00 din
 detaljnije
Električna bušilica RD-ID36 850W RAIDER
Električna Bušilica RD-ID36 850W RAIDER: Snažna, Precizna i SvestranaRAIDER RD-ID36 električna bušilica sa snom od 850 W i električn ...
cena: 4.788,00 din
 detaljnije
Gasna lemilica komplet HT2C511 Hogert
akcija
Knipex komplet izolovanog VDE alata 5 kom 00 20 13
Knipex komplet izolovanog VDE alata 5 kom 00 20 13 - proizvod na akciji cena: 18.297,00 din
14.180,00 din
akcija
FIELDMANN FDV 200501-E Udarna bušilica 500W
FIELDMANN FDV 200501-E Udarna bušilica 500W - proizvod na akciji cena: 3.785,00 din
2.890,00 din
Proxxon brusna ploča sa metalnim ivicama od volfram karbida za LHW
Hikoki akumulatorska ugaona brusilica 18V 125mm G1813DE-W2Z Solo
Hikoki akumulatorska ugaona brusilica 18V 125mm G1813DE-W2Z Solo - proizvod na akciji cena: 32.988,00 din
Akumulatorska bušilica-šrafilica GSR 12V-30 Bosch
Akumulatorska bušilica-šrafilica GSR 12V-30 Bosch - proizvod na akciji cena: 22.198,00 din
Dodatak za brušenje cevi REG 10-54 E Rems
Dodatak za brušenje cevi REG 10-54 E Rems - proizvod na akciji cena: 22.848,00 din
Sečice CoBolt 200 mm 71 02 200 KNIPEX
Sečice CoBolt 200 mm 71 02 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.234,00 din
Krunasta testera Bi-metal 152mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 152mm Makita - proizvod na akciji cena: 3.467,00 din
Bosch Digitalni uglomer UniversalAngle, 0603676001
Bosch Digitalni uglomer UniversalAngle, 0603676001 - proizvod na akciji cena: 15.170,00 din
Rotaciona brusilica akumulatorska VLN 7220 FUSE Villager
Rotaciona brusilica akumulatorska VLN 7220 FUSE Villager - proizvod na akciji cena: 7.035,00 din
Hikoki akumulatorska bušilica DS12DA Hitachi
Hikoki akumulatorska bušilica DS12DA Hitachi - proizvod na akciji cena: 15.744,00 din
Makaze i testera za grane metalna sa kanapom 30cm LEVIOR
Makaze i testera za grane metalna sa kanapom 30cm LEVIOR - proizvod na akciji cena: 1.642,00 din
Vodovodna - cevna klešta REMS Catch S 3''
Vodovodna - cevna klešta REMS Catch S 3'' - proizvod na akciji cena: 32.611,00 din
Proxxon Tračna Brusilica sa zakretanjem glave do 60° VP/E
Proxxon Tračna Brusilica sa zakretanjem glave do 60° VP/E - proizvod na akciji cena: 18.468,00 din
Makita List za cirkulara za drvo model 315x30x40z
Makita List za cirkulara za drvo model 315x30x40z - proizvod na akciji cena: 4.320,00 din
Hikoki akumulatorska lančana testera 18V CS1825DC-W4Z Solo
Hikoki akumulatorska lančana testera 18V CS1825DC-W4Z Solo - proizvod na akciji cena: 34.428,00 din
Klešta papagajke 175mm Ridgid
Klešta papagajke 175mm Ridgid - proizvod na akciji cena: 2.738,00 din