Šifra proizvoda: BXUP250PCE
Opis i namena proizvoda
  • Black&Decker BXUP250PCE potopna pumpa za čistu vodu, 250W, 6.000 L/h
  • Black&Decker BXUP250PCE potopna pumpa za čistu vodu od 250W predstavlja idealno rešenje za brzo i efikasno preusmeravanje većih količina čiste vode. Ova potapajuća pumpa iz Black&Decker serije dizajnirana je za ispumpavanje vode sa maksimalno mekim i fleksibilnim česticama prljavštine prečnika do 5 mm, čineći je idealnom za upotrebu u različitim situacijama poput poplava, pražnjenja bazena, malih jezera ili bara, kao i za ispumpavanje vode iz fontana i cisterni na površinu.
  • Snage 250W, ova pumpa ima impresivan protok od maksimalno 6.000 l/h, što je čini sposobnom za brzo rešavanje problema sa viškom vode. Uz to, BXUP250PCE može maksimalno da se potopi do dubine od 7 metara i izvuče vodu sa maksimalne visine od 6 metara.
  • Pored toga, pumpa dolazi sa univerzalnom spojnicom za crevo pod pritiskom, što omogućava lako priključivanje creva i kablova različitih prečnika (25 mm, 32 mm i 38 mm), čime se povećava fleksibilnost i praktičnost pri radu.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga 250W
  • Težina 3.7 kg
  • Protok max. 6.000 l/h
  • Voltaža 230V
  • Maksimalan dovod vode 6m
  • Maksimalna dubina potapanja 7m
  • Maksimalna veličina čestice 5mm
  • Kabal 10m
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Zaštita od sunca prednja 130X60CM AUTOMAX
Zaštita od sunca prednja 130x60cmMaterijal PE Boja srebrna ...
cena: 263,00 din
 detaljnije
Kompresor za vazduh VAT 50L VILLAGER
cena: 25.199,00 din
 detaljnije
Pištolj za farbanje i lakiranje EFPS 2005 EINHELL
akcija
Burgija za beton SDSplus 8/210/150 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 8/210/150 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 290,00 din
239,00 din
akcija
Držač bitova magnetni brzostežući 1/4" 60mm TOPEX
Držač bitova magnetni brzostežući 1/4" 60mm TOPEX - proizvod na akciji cena: 806,00 din
480,00 din
Elektro kombinovana SDS+ bušilica Z1A2-26SRE GARDENmaster
Elektro kombinovana SDS+ bušilica Z1A2-26SRE GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 8.990,00 din
Sečice CoBolt 71 01 250 Knipex
Sečice CoBolt 71 01 250 Knipex - proizvod na akciji cena: 8.339,00 din
Okasti ključ 16x18mm ekstra dugi KS TOOLS
Okasti ključ 16x18mm ekstra dugi KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 3.600,00 din
DeWalt DWST83346-1 Kutija za alat duboka TSTAK IP54
DeWalt DWST83346-1 Kutija za alat duboka TSTAK IP54 - proizvod na akciji cena: 6.254,00 din
Kabl Commel Kabl sa motalicom Metalni Bubanj 280mm Monofaz 40m H05RR-F 3G2,5
Kabl Commel Kabl sa motalicom Metalni Bubanj 280mm Monofaz 40m H05RR-F 3G2,5 - proizvod na akciji cena: 20.252,00 din
Knipex električarska klešta Multi 4-u-1 160mm 13 05 160
Knipex električarska klešta Multi 4-u-1 160mm 13 05 160 - proizvod na akciji cena: 8.597,00 din
Gardena makaze vrtne EXPERT CUT
Gardena makaze vrtne EXPERT CUT - proizvod na akciji cena: 5.936,00 din
Ugaona brusilica GWS 19-125 CIE Professional Bosch
Ugaona brusilica GWS 19-125 CIE Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 35.532,00 din
Knipex stolarska klešta 210mm 50 01 210
Knipex stolarska klešta 210mm 50 01 210 - proizvod na akciji cena: 2.735,00 din
Struna za trimer - twist 3,00 mm x 15m ROSA
Struna za trimer - twist  3,00 mm x 15m ROSA - proizvod na akciji cena: 394,00 din
Akumulatorski udarni odvijač 320Nm bez četkica 20V GARDENmaster
Akumulatorski udarni odvijač 320Nm bez četkica 20V GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 13.990,00 din
Makaze za grane 100cm 10011/A Falket
Makaze za grane 100cm 10011/A Falket - proizvod na akciji cena: 12.528,00 din
Akumulatorska bušilica - odvrtač GSR 120-LI 2x2,0Ah Professional Bosch
Rezervni točak za ručni paletar - plastični veći TOHO
Rezervni točak za ručni paletar - plastični veći TOHO - proizvod na akciji cena: 998,00 din
Makaze za grane PowerGear II Bypass L 692mm FISKARS
Makaze za grane PowerGear II Bypass L 692mm FISKARS - proizvod na akciji cena: 7.560,00 din
Kablovi za startovanje 300A 2,5m
Kablovi za startovanje  300A 2,5m - proizvod na akciji cena: 1.030,00 din
Električno rende GHO 40-82 C BOSCH
Električno rende GHO 40-82 C BOSCH - proizvod na akciji cena: 53.107,00 din
Wiha 46675 makaze za sečenje električnih kablova, 500mm²
Wiha 46675 makaze za sečenje električnih kablova, 500mm² - proizvod na akciji cena: 44.954,00 din